Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég étel egy napra?

Ez elég étel egy napra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit vékonyab lenni,de nem koplalàssal...........szerintetek ez elég étel egy napra?

reggel:gyümöpcsök(banán,alma,narancs)

tízórai:rozszsömle,vallajl,uborkával(vagy más zöltséggel)/lekvárral.

ebéd(amikor hazérek sulibol,2és 4 óra között)hát ami van,amit anya főz.

utàna:gyümölcsök(akár3-4 almá is megeszek ilyenkor+narancs,mandarin,banán)

szerintetek.ez nem túl sok-kevés táplálék egy 60 kilös13 éves lánynak?

(zárojel,tudom hohy sokan azt fogyyják mondani hogy inkább mozogni kéne,de gerincferdülésem miatt,nem futhatok,nem ugorhatok+kopik a térdemben porc...ezért otthon szoktam tornázni:))



2012. nov. 30. 06:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*bocsi a helyesírási hibákért:)telóról voltam:))
2012. nov. 30. 06:29
 2/4 anonim ***** válasza:

13 évesen még lehet nem kellene fogyókúráznod, de ha mindenáron ezt akarod csinálni, akkor azt tanácsolom, hogy kevesebb gyümölcsöt és több fehérjét, zöldséget egyél.

Én a reggelit és a tízórait megcserélném, uzsonnára pedig gyümölcs helyett inkázz zöldségeket ropogtatnék. Lehet akár salátát is készíteni belőlük, kefires vagy joghurtos öntettel. A vacsorát se hagyd ki, akkor ehetsz pl tükörtojást, sovány túrót, cottage cheese-t, sovány húsokat, a lényeg, hogy fehérjében gazdag ételeket fogyassz (gyümölcsöt ekkor már semmiképp). A vacsora pedig kb 3 órával a lefekvés előtt legyen, ha későn fekszel, akkor ráérsz akár este 8kor is vacsizni.

2012. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 30BananasADay ***** válasza:

Picit kevés az amit eszel és most még felesleges fogyókúrával foglalkoznod.Az étrended amúgy egész jól hangzik, tarts ki a gyümölcsöd mellett, viszont egyél belőle mennyiségileg is, túl hamar laktat. :)


Nem hallottam még olyan emberről aki a gyümölcstől hízott volna el, én is megeszek 30+ banánt egy nap és lám 184cm 68kg.A túlfeldolgozott kajákat kerüld, ne számolgass semmi kalóriát vagy ilyen baromságot, csak egyél annyit amennyi jól esik egészséges kajákból.(Egyedül a B-12 vitaminbeviteledre figyelj oda, a társadalom 70%nak hiányossága van, mert a túlfeldolgozott kajákban nincs meg.) Sok sikert az élethez. :D

2012. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ÖM tudom hogy ez egyáltalán nem egy válasz inkább kérdés.

(csak nem szeretnék új kérdést kirakni)

Én az étrendem szerint naponta 6L-teát iszom meg. (már csak azért is mert van anyámmal egy szerződésem mej úgy szól hogy csak az állami pénzből ehetek és az övéjéből nem (magyarul csak suliban) azért iszom hogy az ételt helyettesítse.

(lehet jól lakni folyadékkal is)

Csak hát mostanság nagyon fáj a hasam ezért lenne jó változtatni.

15éves vagyok 102,2KG-al. (4napja 105,5KG voltam(mozgás nélkül)).

Segítsetek kérlek.

2012. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!