Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok könnyen de eredmény...

Hogy tudok könnyen de eredményesen lefogyni?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni..és hát nem tudom hogy kezdjek hozzá..!Ha valaki tud nekem segíteni az írja már le!! Nagyon fontos lenne!! És semmilyen gyógyszeres dolgokat ne mondjatok...! Nagyon megköszönném annak aki segít nekem!!
2012. nov. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a könyvet ajánlanám :) ha elolvasnád, írj és privátban elküldöm pdf-ben :)

2012. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


szálkásítás résztől..

2012. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha életmódot váltasz, akkor az mint a nevében is bent van, az egész életedre kihat majd. Kezdetben nem könnyű (de nem is nehéz), lassan pedig teljesen beleszoksz. A sportot kell megkedvelned. Fő, hogy mindenből próbálj egy kicsit. Lassan kiderül, hogy melyiket szereted a legjobban. Én a futást szerettem meg nagyon. :)
2012. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gabonafélék, tejtermékek teljes elhagyása, helyettük húsok, zöldségfélék fogyasztása mindenképpen a fogyásod és az egészséged javára fog válni, különösebb számolgatás, problémázás nélkül.
2012. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 schocko ***** válasza:
Gondolj vissza miként híztál meg, s csináld az ellenkezőjét.
2012. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Elysium01 válasza:
Szia! én 3 hónapja voltam hasonló cipőben. Sajnos én nem elsősorban a kaján változtattam (csak a mennyiségén), mert nem volt kedvem ahhoz, hogy külön főzőcskézzek. Viszont egy barátnőm járt egy lányhoz, aki fogyasztó masszázst csinált, utána pedig együtt edzettek. Ő 15 kilót fogyott, én eddig 7-et, de úgy, hogy csak ezt csinálom és mellette nyugodtan eszem, max kevesebbet. Szerintem ez nagyon jó, mert a bőröd sem nyúlik ki, az izomtömeged sem csökken, viszont a zsír határozottan csak lefele megy :) :) megpróbálom mindenkinek javasolni, mert előtte ezer fogyókúrát próbáltam, de lement-feljött-lement-feljött....most viszont csak lemegy :) és otthon csináljuk az egészet,nem kell sehova sem mennem, mert ő jön :) gondoltam leírom, hátha segít. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj. Sok sikert!
2012. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan hogy fogyasztó masszázs nem létezik. Az ilyen személyes tapasztalatok veszélyesek, mert butaságot tanítanak az embereknek.

Bármilyen hormonális magyarázata lehet a fogyásnak, fölösleges a masszázshoz kötni. Külső erő hatására egy minimális változás lehet, a zsírszövet sérülékeny.. de így nem lehet fogyni.

Hogy a test mennyi zsírt tart magán, anyagcsere és emésztés, hormonális egyensúly kérdése. Normális ételekkel, egészséges és karcsú testünk lesz, megbetegítő ételekkel pajzsmirigy problémáink lesznek, inzulin problémáink lesznek - összességében elhízunk, más betegségeink lesznek..

2012. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!