Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek lefogyni eredmen...

Hogyan tudnek lefogyni eredmenyesen? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nyaron lesz az eskuvom es szeretnek lefogyni, 65kg vagyok. Edzek heti 3x es nem eszem sokat. Mit csinalhatnek meg és kb mennyit tudnek fogyni, van meg 2honapom
2012. máj. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 0,5-1 kg fogyással számolhatsz hetente.

[link]

2012. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mit kell csinalnom, mert en akarmit teszek nem valtozik semmi
2012. máj. 4. 17:36
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy hülyeség de, ha rendszeresen spotrolsz akkor a csokoládéval fogyni tudsz... én ezt hallottam, sajnos tesztelni nem tudom mivel 168cm vagyok és 40 kg... :(
2012. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na en ugyanennyi vagyok es 65... Viszont engem zem mondanak tulsulyosnak, de akkor a 40kg nagyon brutal lehet.... Valami betegseg? Amugy meg salatat es gyomolcsoket eszem, csak reggel eszem szenhidratpt es semmi:( sportolok is heti 3x, de az emesztesem ezek ellenere is rossz, nem tudom mit tegyek e szerintem ettol nem fogyok
2012. máj. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!