Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm magas vagyok és 76-kg.10...

175cm magas vagyok és 76-kg.10kg-ot szeretnék lefogy csak nem tudom hogy és hogyan kezdjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Szívesen segítek!! :)

10 pontban össze foglalom neked hogyan élj és étkezz a fogyáshoz! :)


1:Felkeléskor, azonnal nyomj le 10 fekvőt vagy 10 felülést minden nap!

2: Reggelire müzlit egyél inkább,ne érdekeljen ha éhes vagy!! :)

3:Ebédre mindig válaszd ki hogy vagy csak a levest vagy csak a másodikat eszed meg! Mind a kettőt egyszerre ne!

4: Kerüld a kalóriákat! Ha csokit eszel akkor mindig olvasd el a hátoldalán mennyi kalóriát tartalmaz!!Az édességeket inkább kerüld el!

5: Délután 3-4 óráig keményen edzél!! Futás-torna-ugrókötél-hullahopp(karcsúsít)-felülés-fekvő minden mennyiségben!

6: Igyál rengeteg vizet

7:ne szedj fogyasztó kapszulát

8:Igyál Mira vizet :) Az segít a fogyó kúrában. Bár inkább a wc használatodat sűríti de viszont 1 hét alatt leadsz vele 2 kilót simán.

9:18 óra után ne egyél már semmit! Mert este telepszik meg az embereken a zsír!

10:Kerüld a Húst és a más savas,zsíros ételeket!


Sok sikert a fogyáshoz!! Én a helyedben minden pontot betartanék ugyanis a barátnőm 89 kg.. volt és én lettem a személyi edzője ezzel most 68 kg :) Csak ügyesen!!

2012. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt ő mikor kezdte el??:D
2012. máj. 7. 13:01
 3/3 A kérdező kommentje:

"Délután 3-4 óráig keményen edzél!! "

most 3-4 órán keresztül?.?.?.?.?

2012. máj. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!