Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok...

Mennyi idő alatt fogyhatok így kb 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem csak ebből kellene állnia az étrendnek, de abból gazdálkodtam, ami van, és a szüleim nem szoktak ilyen barnakenyeret meg ilyesmiket venni.

Szóval az a lényeg, hogy ugye a napi sok folyadék alap, aztán reggelire megeszek mondjuk egy nagyobb szelet (fehér) vajas kenyeret mondjuk 1-2 szelet sonkával és pl. egy bögre tej, utána a nap másik felében csak uborkát, paprikát, ilyesmiket eszek, magyarul zöldségeket, kivéve ebédre, mert akkor gondolom főtt kaját is kellene ennem, szóval ebédre azt, ami van, de azért viszonylag kevesebbet, pont csak annyit, amitől nem leszek éhes, uzsonnára megint zöldségeket és majd vacsorára is azt, amit reggelire.

Ez így mennyire hatásos? Ha ez számít valamit, nem vagyok ANNYIRA hízékony típus, szóval 14 vagyok, soha nem sportoltam semmit és jóformán édességeken élek, és még így is "csak" olyan 5-10 kg felesleg van rajtam. Mondjuk mások szerint 5 kg felesleg van rajtam csak, de én 10 kilót akarok fogyni, mert szerintem szebb a vékony alkat, mint a "normális"...

Amúgy ha ez az étrend így jó, akkor esetleg reggelire vagy tízóraira nem ehetnék gyümölcsöt is, pl banánt, narancsot, almát, ilyesmiket..? Csakmert sokak szerint a gyümölcscukor is hízlal és inkább reggel kellene több kalóriát ennünk, mert azt ugye nap közben azért ledolgozzuk, ahogy jövünk-megyünk és ha ez igaz, szerintem így reggelire legalább ehetnék gyümölcsöt is...

Szóval?

15l


2012. nov. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így mennyire hatásos?

Semennyire. Ez így egy normál étrend.

2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azok a dolgok hízlalnak amikben sok a szénhidrát, szóval főleg az ilyen kenyérfélék, meg tészták. Szerintem ne a gyümölcsöket kezd el kiiktatni, inkább csak mértékkel edd. És egyél sok húst, tojást, szalonnát meg ilyesmiket, amiben sok a fehérje és az állati zsír. A tévhitekkel ellentétben ezek nem hízlalnak :)
2012. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!