Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt fogyhatok...

Így mennyi idő alatt fogyhatok le 10-20 kg-t?

Figyelt kérdés
Holnap( 2012.nov.10-én) szeretném elkezdeni a fogyókúrát. Mégpedig úgy hogy csökkentem a mennyiséget,másodszor pedig úgy ,hogy tízóraizom és ebédelek . Tízóraira amit anyukám csomagol, általában ( vajaskifli-szalámival), ebédre pedig amit főz. Ha esetleg túl zsíros, akkor nem eszem belőle.Ja és nekem az ebéd kb. 14:00-kor szokott lenni, kivéve kedden akkor 15:00-kor mert akkor jövök haza a suliból,+ gyümölcsök vacsira, és sok -sok folyadék.(ebéd előtt pedig iszom egy pohár citromos vizet, az elvileg zsírégető is, valamint evés közben inni fogok egy kis vizet is hogy ne egyek annyit ) A mozgást úgy terveztem hogy 20-perc fitness , kezdetben 10 hasprés aztán majd mindig növelni fogom, és mellé ugrókötelezés.Hétvégén szombaton-és vasárnap pedig boxolni szeretnék, mert elvileg az nagyon jó az állóképességnek is. És most már megalakult a női fociklub is , ahova beiratkoztam heti 2x-i edzésre.Tudom hogy ez nem sokat számít, de most már nem hagyom, hogy szüleim vigyenek kocsival suliba inkább lecserélem bicajra, valamint még a heti 5x-i tesi is mozgás.Elég sokat számít az is mivel kemény tanárunk van. Rendesen megmozgat minket.Tavasztól pedig lovagolni járok majd, mivel imádom a lovakat , és úgy gondolom , hogy a lovaglás erősíti a feneket. Néha egy hónapban 1-2-szer pedig járok úszni is .
2012. nov. 9. 18:23
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem írtad meg, hogy milyen magas vagy, hány kiló, hány éves. Ha 160 centi magas és 45 kiló, akkor sosem fogsz lefogyni 10-20 kilót, ellenben ha ugyanehhez a magassághoz 80 kiló társul, úgy egész más a helyzet. Szalámiról tessék átállni sonkára, illetve személyes tapasztalatom alapján a margarinról vajra.

Sokat számít, ha nem kocsikázol, hanem biciklizel, hidd el! :)

A lovaglás a combodat, hátadat is rendbe fogja tenni, kitartást hozzá! :)

2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a biztató szavakat :)! Egyébként 160 cm és 70 kg vagyok valamint 15 éves leszek decemberben ! :)
2012. nov. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!