Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszaálljak a régi, egészségt...

Visszaálljak a régi, egészségtelen étkezésre?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy van, aki napi 2-3× eszik rossz minőségű kaját (gyors GI, semmi tápanyag stb), és van, aki napi 5-6 alkalommal normálisan (mint ahogy én is(arányok napszakra felosztva, egészséges táplálékok)).

Viszont hiába az utóbbi 'csoport', az előbbiek azok, akik mindig is vékonyak, normálisan néznek ki.


A kérdésem a következő: ha az életmódom, amit már több mint fél éve élek, leváltanám egy 'rosszkajás' életmódra(zsömle, virsli, parizer), amit minden más normál ember él, akkor én is olyan vékony lehetnék, mint ők?


Nem tudok mindig odafigyelni arra, hogy hány kcal megy le, a 2-3 óránkénti evés sem jön össze gyakran, idő hiányában.


Lefogytam a felesleget, hiányolom az életemből a kakaós csigát, a bukták, a karácsonyi linzereket stb stb :((


--> Mi van, ha én a napi 5× étkezéssel, amit próbálok tk kenyérrel, sovány dolgokkal, drága ételekkel, több kalóriát viszek be, mint aki reggel betol egy jóízű sajtos szendvicset, délben eszik egy rántott húst, este meg egy szelet csokit? :((



2012. nov. 25. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a forrás valóban nem komoly, de nem is hajtottam nagyon arra, egyszerűen az egyszer már olvasott szöveget tudtam csodával határos módon újra Google segítségével megtalálni.


van cikksorozat, pár Dr. nevével akik magyarok mellesleg, érdekes lenne velük is beszélgetni, mert sokakat érdekel és mindenkit érint az adott téma.


én is tisztelek téged, és mindenkit akik tudatosan étkeznek, és edzik a testüket, lelküket is mindemellett.

2012. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!