Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon egészségtelen,...

Tényleg nagyon egészségtelen, amiket ma ettem?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint nem étkezem normálisan, mert zsíros-cukros kajákat kéne ennem, hogy ne fogyjak tovább. Ma is egész nap azzal piszkált, hogy egyek "rendes" ételeket, mert szerinte ezek nem azok. Ma ettem reggelire egy magos, barna zsömlét, megkenve sajttal, egy szelet sonka rá, egy joghurt, és egy bögre tej(kb. 8 órakor). Aztán ebédeltem 13-kor: húsleves, benne sárgarépa, egy nagy főtt hagyma, tészta. Párolt rizs, párolt borsó, egy szelet fokhagymás párolt sertésszelet, egy rántott gombafej. Délután megittam kb. 2 liter csapvizet. Még nem tudom, mit vacsorázzak. Ez tényleg nagyon rossz? Nem szeretnék zsírban úszó ételeket enni, azok egészségtelenek, meg persze a cukros üdítők, csokik, amivel anya tömni akar.
2012. nov. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális volt a mai étrended.
2012. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, ne engedj anyud nyomásának!

Ha mégis fogysz és nem szeretnél, max emeled az adagot.

2012. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass anyukádra ha sokat adtál le lehet megijedt hogy esetleg túlzásba esel és étkezés zavarod lesz vagy ha van rajta túlsúly akkor féltékeny esetleg zavarja hogy ő nem tudja elhagyni a zsíros cukros kajákat ne add fel miatta az étrended jó ez így
2012. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy uzsonnát és tízórait beiktathatnál, mondjuk gyümölcsökből vagy hasonló kisebb kajákból. Egyébként nagyon jó az étrended, nem eszel keveset, anyukádnak nem kellene aggódnia.
2012. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!