Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki azzal nyúz, hogy ne...

Mindenki azzal nyúz, hogy ne aggódj neked iylen az alkatod. Már kezdem elhinni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
mindenki monjda az okosságait,hogy én ilyen duci leszek mindig is és sose leszek vékony és méár kezdem elhinni..3 év cseszegetés után:( Van esély fogyásra? Legtöbbször unalmamban ettem és nem sportoltam meg azok is cukros vackok voltak.. Ugye hogy ez nema szervezeem hibája hanem én rontottam el?
2012. nov. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki le tud fogyni, nincsen olyan alkat, amin ne lehetne javítani, még ha nem is leszel modell alkat, rengeteget tudsz tenni, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Én is mióta az eszemet tudom duci voltam, idén tavasszal bekattant valami és azóta 55 kilóra lefogytam(kb 70 kilóról) és nagyon elégedett vagyok a mostani alakommal. Szóval neked is nagyon tudom ajánlani, hogy változtass.
2012. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és a sok mindenki között hány volt a sportoló,esetleg edző?
2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekik, hogy menni fog:)) írj, ha akarsz tippeket:)
2012. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.. elment az előző írásom, így most rövidebb leszek...

Túlsúlyos vagyok, voltam is. Szüleim és mindenki más azzal áltatott, hogy majd megnyúlsz és kinövöd a súlyod... aha, persze... te is felelős vagy érte, igen, de lehet tenni ellene, szóval ne add fel!

Én már 11 kilót leadtam, igaz néha rossz voltam, de ennyi kell az elején. Szóval válogass, hogy mit esel meg és mit nem, mozogj 1-1,5 órát legalább és minden helyre állhat!

2012. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!