Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyit változtatok az...

Ha ennyit változtatok az étrenden akkor érhetek el fogyást?

Figyelt kérdés
Délelőtt mivel suliba vagyok 2 szendvicset szoktam általában enni. Ebéd kb. 1-2 óra között van ilyenkor valami főtt ételt. Természetesen figyelek a mennyiségre és a minőségre. Vacsorára pedig egy joghurt és alma vagy banán vagy valami gyümölcs..ezt pedig 6 óra köröl. Ha kívánok valami rágcsát milyen nassolni valót ajánlatos enni??
2012. nov. 13. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó ez az étrend. Reggelire otthon egyél valamit, zabkását nagyon tudom ajánlani, mert sokáig teltségérzetet biztosít. Egy szendvics bőven elég lesz a suliba, esetleg mellé valami gyümölcs mehet még, ha éhes vagy. Ebédre lehet enni bármit, ami van, de azért mértékkel. Uzsonnára gyümölcs, vacsorára pedig valami szénhidrátban szegény, fehérjében viszont gazdag étel kell, pl csirkemell, hal zöldséggel, túró, tojás, joghurt, felvágott. Az utolsó étkezésed(jelen esetben vacsora) 2-3 órával lefekvés előtt történjen, szóval a 6-kor evés akkor van rendben, ha 9 körül már alszol.
2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

banánt azt inkább ne, nekem bevált a túró (zsírszegény) és ettől nem leszek olyan hamar éhes, mint pl.: a kefírtől v natúr joghurttol.

Napközben nem elég 1 szendvics én is símán kibírom, én is 1-2 óra közt ebédelek?!

2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jót ír, én mondjuk uzsonnára se ennék már szénhidrátot, de ha kevés a felesleged végülis néha belefér a délutáni CH.
2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!