Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni egy kicsit...

Le akarok fogyni egy kicsit de anyám csak péksütiket, csokikat vesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50 kg vagyok. Tudom hogy nem tűnik soknak de a hasamon van egy kis felesleg. Szóltam már neki hogy ne vegyen édességeket de őt nem érdekli azt mondja úgyis visszahízom, akkor meg minek vegyen mást? Nem tudok péksütin kívül mást enni, gyümölcsöt meg ilyeneket sosem vesz.
2012. nov. 3. 10:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mondtam hogy kevésnek tűnhet de a hasamon van felesleg. a combom sem valami vékony de az annyira nem zavar
2012. nov. 3. 14:00
 12/20 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2012. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy neked nem fogyókúráznod kéne, hanem mozgással, tornával eltüntetni a zavaró zsírpárnákat. A testünk nehezen válik meg a zsírtartalékaitól, főleg ha ilyen kevés van neki, úgyhogy egy diétával csak azt érnéd el, hogy leépül az izmod, vékonyabbnak fogsz ugyan látszani, sőt a mérleg is kevesebbet mutat majd, de nem leszel elégedett, mert a zsírpárnácska nagy eséllyel megmarad. Úgyhogy tessék szépen elkezdeni hasprést csinálni!
2012. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)megfogadom a tanácsod egyébként 15 éves vagyok
2012. nov. 3. 20:41
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg számít hogy mit eszel. ha csak húst, zöldséget, kevés gyümölcsöt és magot ennél, akkor biztos hogy eltűnne a hasadról az a kis zsír:) de az ilyen kajákat egyszerűen ne edd meg, viszont a gabonapehely az hízlal(oké a péksütiknél és cukros csokinál jobb) és nem is egészséges, max a zab, de azt se kéne minden nap, túl sok szénhidrát(a szénhidrát az, ami hízlal). péksütik meg csokik árából simán lehet húst és zöldséget venni.. :/
2012. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

Tanulj keményen, tanulj táplálkozásról is és mielőbb hagyd el, függetlenedj a szerencsétlen anyádtól.

Na látod Kérdező, ez az én problémám a világgal, ezzel az országgal. Esélyed sincs tenni magadért, mert azt nyomatják hogy a müzli és a tej az egészséges kaja, szüleid meg még ennyit sem tudnak (ami igazából nem nagy baj).

A gyerekeket iskolában megtanítani táplálkozni? Ennyi lenne az értelme, hogy később a saját gyerekeiknek ne péksüteményt vegyenek. Gyere és csatlakozz az Ellenálláshoz!

2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A helyedben örülnék hogy az anyukád ilyeneket vesz neked. Én erről csak álmodok! Ő nagyon kövér és nem akarja, hogy én is az legyek, néha nagyon bekattan ha édességet veszek magamnak.
2012. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17-es inkább örülj :D
2012. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akinek az a legnagyobb bánata, hogy sz.ar kaját kapjon.. gratula :)
2012. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha mást nem dobd ki őket. De ne edd meg, ha fogyni akarsz.
2014. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!