Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni egy kicsit...

Le akarok fogyni egy kicsit de anyám csak péksütiket, csokikat vesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50 kg vagyok. Tudom hogy nem tűnik soknak de a hasamon van egy kis felesleg. Szóltam már neki hogy ne vegyen édességeket de őt nem érdekli azt mondja úgyis visszahízom, akkor meg minek vegyen mást? Nem tudok péksütin kívül mást enni, gyümölcsöt meg ilyeneket sosem vesz.
2012. nov. 3. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A csokit semmi szín alatt ne edd meg, max. hetente 1-2 kis szeletet, vagy darabkát. Ha látja, hogy zsinórban ott sorakoznak, előbb-utóbb leáll a vásárlással.

A péksüti sem az igazi, mondjuk ha olyan fajta, akkor kenyér helyett még elmegy, különösen, ha a sok cukrot, egyebeket lesöpröd, vagy az édes tölteléket kikotrod belőle.


Ha gyümit nem vesz, akkor kérj tőle valamivel több zsebpénzt, és azon vegyél te gyümit magadnak!!!!

2012. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%

1.:nem anyám hanem anyukám

2.: nem kell megenni a csokit meg a péksütiket, elférnek

3.: te is eltudsz menni és megvenni ami kell

4.:ne mondd már, hogy anyukádnak ennyire nem fontos az egészségetek, hogy nem vesz gyümölcsöt

2012. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogytam le, hogy minden reggel péksütit eszem, és csokis is szoktam néha. (Nem minden nap persze!)


A hangsúly a mértéken van. Persze ebédre egyél normális ételeket is, és ne sokat.


És mozogj!!

2012. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem szoktam megenni, a péksütit sem. inkább egész nap müzlit eszek. de mindig kiabál velem hogy miért nem eszek úgysem fogyok le.
2012. nov. 3. 11:05
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

2.válaszoló vagyok:

nehogy azt hidd, hogy a müzli az jobb.

Jó fej lehet anyukád, enyém szerencsére nem ilyen.

2012. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Hány centihez vagy 50? Mert az nagyon nem mindegy.


Egyébként anyázni bunkó dolog. Más: miért eszed meg? Ha meghagyod, nem fog venni, gyümölcsöt meg te is vehetsz, nem drága.

Egy nagyobb alma, körte vagy mandarin 50-60 Ft, egy banán mondjuk 110. Paradicsom darabja kb. 35, paprika is annyi. Szóval sokkal olcsóbban kijössz vele.

2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
166 centi vagyok. köszi a válaszokat majd elmegyek és veszek én
2012. nov. 3. 11:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj, tornázz és nem lesz semmi bajod. HA mértékkel eszel, akkor minden oké.
2012. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor figyelj! Nálunk van sok gyümölcs, viszont én szeretem a péksütiket. Szóval cseréljünk. Viszont van egy rossz hírem! Én 67 kg vagyok, így ha cserélünk, akkor te leszel annyi.
2012. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
komolyan te hülye vagy? 166 centihez 50 kg vagy és még fogyni akarsz?
2012. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!