Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fehér rizs gyorsan...

Ha a fehér rizs gyorsan fölszívódó szénhidrát, akkor itt mindenki miért isteníti?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 08:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kötekedni akarok, csak nem tudok napirendre térni a kérdés felett.
2012. nov. 3. 08:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok mindenki, de én spec. barna rizst eszem, és itt is azt olvasom, hogy azt ajánlják a fogyókúrázóknak.
2012. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Magyarvitéz válasza:
Én inkább barna rizst ajánlom.
2012. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én már azt sem tudom, hogy kinek higyjek vagy kinek ne...


[link]


Ha van kedvetek olvassátok el a rizsre vonatkozó részt.

2012. nov. 3. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, mert finom. :)
2012. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a paleo... :D

Hát nincs hozzáfűznivalóm, aki ennyi zagyvaságot elhisz, azt úgyse lehet meggyőzni. A gabonák védekező mechanizmusa... anyám...

Ez a paleo mostanában milyen népszerű lett egyébként. Ez az új sztárdiéta csodaéletmód?

2012. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy elhittem, csak azt konstatáltam, hogy mennyire el vagyok képedve, összezavarodtam, nem igazán tudom most már, hogy mit is szabad fogyasztanom, lehet, hogy hagyom a francba a rizst...
2012. nov. 3. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Fehérrizs paleóban is oké, ha sokat sportolsz aznap. Én paleózom és nem hülyeség, ha sokat olvasol utána, megérted.

De pl van a primal (Mark sisson) is, az is hasonló, csak több dolgot enged. Még Robb Wolf könyve jó sztem meg a Szendi könyvek, de a külföldit kicsit jobban szeretem :D

Paleo az tényleg nem hülyeség, csak lusták olvasni az emberek és utánanézni a dolgoknak.

2012. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rizshez két hozzáfűznivalóm van:

1. fölösleges szénhidrát (fogadjuk el, az és kész ez tudomány, és a tudomány meg a tapasztalat szerint sincs szükségünk rizsre, az elfogyasztott keményítő potenciálisan veszélyes -ajánlott olvasmány a biztonságos keményítők cikk-)

2. a kínaiak egészségesen beleillesztik az étrendjükbe, csak kérdés hogy az EGÉSZSÉGCENTRIKUS kínai táplálkozásban vajon mennyi is az a rizs, és mellette milyen EGÉSZSÉGMEGŐRZŐ edzést végeznek? Nem mindegy ám.


Nálunk ritka vendég a rizs.

2012. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!