Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne még...

Szerintetek mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 55-56 kg, augusztus óta fogyókúráztam és így fogytam le 64 kg-ról. A családom és a barátaim szerint is ez így pont jó és nem kéne tovább csinálnom. De nem érzem jól magam, nem tudok úgy tükörbe nézni hogy meg vagyok elégedve magammal. Mennyit kéne fogynom hogy elérjem a magasságomhoz az ideális testsúlyt?

2012. okt. 30. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgass a családra, tényleg felesleges tovább kínozni magad. Biztosan máris nagy a különbség, 1-2 kiló már senkinek sem fog feltűnni.
2012. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanekkora vagyok, és 51-52 kg, amikor már jól érzem magam. Még azt javaslom, hogy ne fogyózz, inkább diétázz, és valamit sportolj is mellé (pl. futás). Nem tudom, hogy Neked mit jelent a fogyózás, de ha mondjuk azt, hogy koplalsz, akkor ezt a megoldást gyorsan fejezd be, mert azzal belassíthatod nagyon az anyagcseréd, ami nem tesz jót az alakulásodnak. Az ideális testsúly egyébként nem mérvadó, mert nézz meg pl. egy 120 kilós nem sportoló embert, vagy egy 120 kilós body buildert:)Ahogy Te is írtad, a tükörnek akarj megfelelni, ne a mérlegnek.
2012. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én ehhez a magassághoz 52-53 kg vagyok és még 3 kg-t szeretnék leadni.. Van egy barátnőm teljesen ugyan ezekkel az adatokkal és tökéletes alakja van.. Ezzel arra akarok utalni, hogy nem mindegy a csontvastagság, hogy hogyan oszlik el a kg valakin stb.. Kép alapján sajnos így nem lehet ezt megmondani.. van akinek tökéletes ez a súly és van, akin sok.. Nekem pl az a fő baj, hogy nem fordítok elég időt a sportra így hiába vagyok kevesebb kiló puha az alakom, nem szép.. Én most kezdek neki sportolni.. Figyelj az étkezésre, de ne csak azzal akarj fogyni..
2012. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, és 50-52 kilót javasolnék - persze csak magamból kiindulva, mert lehet, hogy te már ennyivel is tökéletes vagy!
2012. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! majd igyekszem tényleg sportolni mellette vagy akármi..és remélem akkor elérek valamit még vele. :)
2012. okt. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!