Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom?

Szerintetek kéne fogynom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 72kg hasamon van felesleg azon kívül sehol,nem akarok sokat fogyni de a hasam legyen lapos.

2012. okt. 29. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kéne, igen. 72 kb elég sok, hacsak nem vagy 180 cm felett... Ha igen, akkor bocsi.
2012. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2012. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?képet nem tudsz küldeni!(üziben?!)
2012. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Mozogj rendszeresen!

Keress magadnak valami olyan sportot ami érdekel,

vagy csak menj el minden este kocogni egy kicsit.

Nem kell nekiesni hirtelen, csak egy kicsit kocogj.

Ha 10 percig bírod akkor 10 perc.

Közben néha egy kicsit fokozd a tempót aztán kocogj tovább.

A kocogásból lassan pár hét és meglátod futás lesz mégpedig nem 10 perc hanem egyre több és több.

( ne hagyd, hogy az első pár szenvedős alkalom elvegye tőle a kedved, csak a kezdés nehéz )

( ja és ne válassz könnyűnek tűnő módszereket pl: tabletták és társai amik "segítenek" mert csak pénzről szól az ilyen és nem azért van hogy neked jó legyen )

2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
177cm vagyok,a futással az a gond hogy asztmás vagyok és ha hiszitek ha nem kb15méternél tovább nem birom a futást,és mellé még allergiás is vagyok minden zöldségre és minden gyümölcsre(csak az állatszőre,tojásra,és a tejre nem vagyok allergiás)
2012. okt. 29. 13:05
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem a 65 kg lenne az ideális neked. :)
2012. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a tesztek azok azt írják hogy átlagos a súlyom a magasságomhoz és az életkoromhoz képest,se tablettát nem akarok szedni,a futást és társait már próbáltam az akaraterő megvan de NEM bírom,és a fogyókura se jöhet szóba az allergia miatt mert nem mindegy mit eszek és mit nem.
2012. okt. 29. 13:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes.
2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocs 15 éves vagyok még csak most töltöttem és még nem szoktam meg.
2012. okt. 29. 14:00
 10/17 A kérdező kommentje:
Mit ne egyek semmiképen??pl.liszt,sajt stb.Ihatok zöld teát
2012. okt. 29. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!