Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?...

Mennyit kéne még fogynom? Hány kilónak tippeltek? (kép lent)

Figyelt kérdés

170 cm körül vagyok.

[link]


[link]



2012. okt. 12. 13:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, modellnek akarsz-e kinézni, vagy csak csinosnak...
2012. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

kb 60.

annyi biztos vagy.

Én is kb így nézek ki

2012. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod szerintem,csak sportolnod,hogy kicsit izmosabb légy,és én is kb 60-62 kg-nak saccollak.
2012. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen grammot sem kell fogynod! Így van szép és nőies testalkatod! :)
2012. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%

A hasad még lemehetne. Ha nem tömöd magad kenyérrel, müzlivel, tejjel, joghurttal, krumplival (hanem sok zöldséget, húst eszel) akkor le fog menni a fölös zsírod.

Pont ennyit kéne fogynod. Meg még egészséges is lennél, ez néhány évtized múlva nagyon sokat fog jelenteni! Tehát fúj tej, gabonák ÉLJEN a zöldség, husik! :)

2012. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

ez az utolsó mekkora egy hülye...

mi az hogy fúj tej meg gabonák??!

A szervezetnek szüksége van mindenre.

Nem úgy működik a fogyókúra hogy ez fúj meg az fúj....

mindenből kell enni,csak mértékkel!

A mérték a lényeg.

2012. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

egyébként a krumpli mi,te majom?

édesség?

2012. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

mi a fszból nyersz energiát te barom?

Nem szénhidrátból?

Nehúzzál már fel.

Te menj vissza az iskolába hogy belepumpáljanak abba a csökött agyadba egy kis okosságot,mert ami kifolyik a szádon az mind marhaság.

a Tejben egy csomó vitamin van,ahogy a gabonában is.Nem véletlenül a fogyókúrák egyik alappillére ez a két élelmiszer.

Én 15 kilót fogytam 72 kilóról 58-ra szóval nekem te ne akard megmondani hogy mi az egészséges.Az hogy a neved azt sugárózza hogy értesz ehhez,a százalékok és a hülyeségeid nem azt mutatják.

Nem kell az embereknek tömni a fejét hülyeséggel,mert ha úgy táplálkoznak hogy alapvető dolgokat vonnak meg maguktól mert egy idióta gyakorikérdéseken ezt mondta akkor fog náluk kialakulni a vitaminhiány,és az első adandó alkalommal ahogy kísértést éreznek betömik magukba az egész hűtőszekrényt.

Étkezni kell normálisan és mértékkel,nem pedig "fújolni"

2012. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
*sugározza
2012. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésben hol szerepel, hogy táplálkozási tanácsot kér? kezdesz marhára idegesítő lenni, hogy mindenhol mondod a magadét, amikor SENKI SEM KÉRDEZTE. a kérdés arra vonatkozik, hogy mennyit kéne fogynia, nem arra, hogy mit kéne ennie. FEJEZD MÁR BE, MERT MINDENKI AGYÁRA MÉSZ...így csak azt éred el, hogy mindenki megutálja itt a paleót, mert annyit nyüstölöd...
2012. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!