Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?...

Mennyit kéne még fogynom? Hány kilónak tippeltek? (kép lent)

Figyelt kérdés

170 cm körül vagyok.

[link]


[link]



2012. okt. 12. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
miért ki ez?
2012. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Csontozattól is függ, olyan 60 kg körül lehetsz.. Én is hasonlóan nézek ki.. Én még 5 kg-ot szeretnék leadni minimum..
2012. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

jézus úr isten :D

Te most csak szivatod itt az embereket vagy komolyna ilyen hülye vagy :DD

Ha megeszel egy doboz zsírt akkor szénhidrátot nyertél szerinted?:D

A fölöslegesen bevitt szénhidrátok ugyanúgy zsírrá fognak átalakulni úgyhogy nem értem miről pofázol :D

Egész életeden keresztül tofun,jó zsíros disznón,meg banánon akarsz élni?

Egy csokit se ettél meg egész életedben? Soha?:D

Ekkora egy hülyét....



A kérdezőnek szerintem inkább sportolnia kéne,mert nem kövér de ha nem vigyáz akkor könnyen azzá válhat.Picit puhány a teste.Attól fogy is meg izmosodni is fog

2012. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
14%

12. válaszoló, milyen paleó?

Én egy szót nem ejtek a paleóról.

Egy felebarátommal megosztottam hogy ne legyen beteg, hájas ember. Majd beszélek papokkal, lelkészekkel és eljön az idő, hogy a templomokban bizony táplálkozási tanácsokat IS fognak osztani. De a hozzám hasonlók, akik nem járnak istentiszteletre, nos nekik pl. itt tudok szólni, segíteni.

2012. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

off:

minden a mértékletességen alapszik.Az egész fogyókúra...nem tudsz mindent megvonni magadtól.

Ha már kívánod akkor az azt jelenti hogy a szervezetednek szüksége van rá.

A csokit is azért kívánod mert boldogsághormont termel.Szüksége van rá a szervezetnek.Nem szemét.

2012. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

16. válaszoló, te miről beszélsz? :D

Tofu? Hogy jön ide a sz.ar szója? HÚS ÉS ZÖLDSÉG, ne térjünk már el ettől.


Ettem-e csokit, ez irreleváns.

te nem tudod hogyan szintetizálódik glükóz a saját (rohadt) testedben zsírokból és aminosavakból, de itt osztod az észt, engem pocskondiázol?

Erre mit írjak, ha nem azt hogy tanulj még biológiát? Egyszerűen nem értesz az emberi test működéséhez, így hogy kritizálhatsz engem?

2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira krvára értesz ehhez akkor olvasd vissza magad és meglátod milyen marha nagy böszmeségeket pofázol

A krumpli mi,ha nem zöldség

Erre azt írod kerülje a krumplit.

Annyira hihetetlenül ostoba vagy hogy elsem hiszem hogy igazi ember vagy.

Az ember mint olyan' MINDENEVŐ!

attól hogy csak zöldségeket,és disznajt pumpálsz a "saját (rohadt) testedbe" nem leszel egészséges mivel a szervezetünk alapjáraton úgy van programozva hogy MINDENRE! szüksége van.

Igen, a gabonára is képzeld el.

2012. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

és nem azt mondom hogy egész nap ezzel tömje magát de igenis szüksége van a szervezetnek krumplira is.

" burgonya rendkívül gazdag rostokban, amelyek segítik az emésztést, valamint karotionidokat és fenolokat is tartalmaz, "


parancsolj okoska

2012. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a sok offolásért de valahogy muszáj ennek az értelmiségnek elmagyaráznom,hogy kapcsoljon már....
2012. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrára már semmi szükség. Most be kéne állnod heti 2-3 intenzív sportra (normális táplálkozás mellett), mert nagyon "puha" az alakod. Ne érts félre, most gyönyörű és nőies, de ahogy tippelem, tízes éveid végén vagy húszas éveid elején jársz, és bizony ami ilyenkor feszesen kerek és nőies, az 5-10 év múlva már nem ennyire szívderítő.
2012. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!