Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált módszert keresek, mit...

Bevált módszert keresek, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Fogynom kell a legjobb barátnőm kisfiának a keresztelőjére. Tudom, hogy a villámdiéta nem túl jó megoldás, de mozgással kiegészítve most a célomat elérhetem vele. 3-4 kilós fogyással elégedett lennék egy hét alatt. A szegedi klinika diétája, valamint egyéb tojásos és kávés diétán kívül ismertek valamilyen bevált módszert?


24/L


2009. aug. 10. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy én minden diétát kipróbáltam, de az biztos, hogy ha 1 hét alatt akarsz 3-4 kilót lefogyni, ahhoz nem elég egy egészséges diéta, ugyanis azokkal 1-2 kilót lehet fogyni hetente, de ez is típusfüggő, mert ha nincs rajtad sok felesleg, akkor még lassabban megy.


Én akkor fogytam ennyit amikor alig ettem egy nap valamit. Ez kb napi 300 kcal volt. Semmi kenyér és cukor, vagy édesség, és tényleg csak a fogyis kaják: zacskós leves, főtt tojás, pufi rizs. Sőt ilyenkor egy gyüminap, vagy léböjt nap sem árt a cél elérése érdekében.


Sztem így sikerülhet egy hét alatt 4 kiló, viszont utána vigyázz mert hamar visszaszalad, szóval ha így próbálod meg leadni, fontos, hogy utána fokozatosan növeld majd a kcal mennyiséget napról napra.

2009. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 diéta vált be ,ami nem igényel sok odafigyelést.;)DE típus függő kinek mennyire használ:)

1000Kcal-t ettem összesen 4óránként ettem és sok vízet ittam;)Ha hajlamos vagy a vízesedésre ajánlom a csalán teát, ami jó méregtelenítő és nagyon finom.:)

2009. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, megpróbálom az 1000 kalóriát és sikerülni fog, mert muszáj :)
2009. aug. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!