Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt hogy csináljam...

Fogyókúra alatt hogy csináljam meg a csirkehúst?

Figyelt kérdés
Sokszor nekiálltam már fogyókúrázni. Általába be is váltak, de egy hónapnál tovább nem bírtam mert megundorodtam a grillezett csirkemelltől, a rántottától meg a zöldbabfőzelékből. Általába ezeket ettem. Ja meg hal. Most újra neki szeretnék állni, mert eléggé elvagyok hízva, de nem tudom hogy mit egyek. A zöldségeket magába nem szeretem, ezért gondoltam hogy ennék csirkét, de hogy csináljam meg hogy kicsit szaftosabb legyen, meg jó íze legyen. És ha tudtok még vmi ételt ajánlani fogyókúrához annak örülnék. Köszönöm.
2008. máj. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most én is hasonló cipőben járok.Rém egyszerű, és változatos csirkeételek vannak nekünk kitalálva:)

pl: csirkepörkölt(hagyományos módon, kivéve hogy olivával csinálod meg)akár tejfölösen (zsírszegény)is.

A másik nagy kedvenc: tepsibe: csirkemellcsík+cukkini karikák+sovány sajt.a tetejét petrezselyemzölddel és paradicsomkarikával rakom meg.

És megsúgom, nem csak a csirkével lehet fogyni:)sovány sertéshúst is nyugodtan ehetsz, zöldségkörettel, vagy teljes kiörlésű lisztből készült kenyérrel.pl(lecsós sertésszelet)az eléggé jó szaftos:)csak a zsíradék legyen oliva.remélem kaptál ihletet.

2008. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi szépen. Sokat segítettél. Ez a rakotta dolog tetszik. Köszi.
2008. máj. 21. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, rakottas dolog
2008. máj. 21. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
örülök:)jó sütést-főzést!
2008. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meg lesz:D
2008. máj. 21. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

mézes mustáros csirke

ananászos csirke

zöldséges csike

rávhús

sajtos csirke

karfiolos-tejszínes csirke

natúr szelet

csirke párizsiasan sütve(vagyis tojás bundában)

2010. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ja az ráchús akart lenni

beírod ezeket keresőbe is kiadja a recepteket

2010. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!