Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok és 84 kg....

168 cm vagyok és 84 kg. Nagyon szeretnék lefogyni 60 kg-ra. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2010-ben ikreket szültem (megjegyzem 3000grammal, és 3120 grammal) és 35 kilót szedtem fel amiből szülés után rögtön lement 20 kiló (megmaradt 15 kiló felesleg).2012-ben szültem egy kislány (4240 grammal) szintén híztam 30 kg -t, amiből 16 ment le rögtön. Tehát visszaszeretnék fogyni 60 kilóra, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Jelenleg még szoptatok, tehát nem szeretném, hogy a fogyás a tej elapadásához vezessen. Ha nincs semmilyen módszer akkor ha majd egyszer befejezem a szoptatást mit javasoltok, (amit 3 pici gyerek mellett lehet csinálni).Házi orvos tanácsát kikérjem hiszen 25 kg-tól minimum szeretnék megszabadulni. Ja és ha lehet lassú fogyást szeretnék a bőröm miatt, nem szeretném ha nagyon megnyúlna.A hasamon már így is csak a szike segíthetne iszonyatosan lóg a bőröm.Császárral szültem mind a kétszer.
2012. okt. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
3gyerek mellett is lehet sportolni, tolhatod gyorsabban a kocsikat, vagy tornagyakorlatokat siman csinalhatsz es az a tej kárára nem megy, sooot...mig a gyerekek alszanak te tornazz, vehetsz futopadot vagy steppert vagy ilyesmi gépet is, hasznosak az anyukak szamara, dietazni nagyon nem lehet szoptatas alatt, de egeszsegesen etkezni igen és mértéket tartani is, tehat egyél mindent íg szoptatsz de azert ne ess tulzasokba..
2012. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok orvos, de amíg szoptatsz én nem ajánlanék semmilyen fogyókúrát.

Esetleg annyit tegyél meg, hogy jobban figyelj oda a napi étrendedre, ha eddig nem tetted volna.

Vagyis egyél megfelelő mennyiségű húst, zöldséget... és ezeket megfelelően változatosan. (Már a megfelelő étrenddel is el lehet kezdeni fogyni, ha megfelelő mennyiséget fogyasztasz.)

2012. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!