Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni legalább...

Szeretnék lefogyni legalább 20 kg-t. Hogy kezdjek hozzá vagy hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sok diétát próbáltam de egyik se jön be.Van komoly futópadom is amin mindig futok.Nem akarom rövid idő alatt leadni a 20 kg-t hisz tudom,hogy ehhez több hónap kell.De koplalni nem tudok,és szeretek enni,bár nem eszek sokat.Imádom a húst,és kevésbé vagyok oda a zöldségekért....valami ötlet?
2009. márc. 13. 21:30
 1/2 anonim válasza:
56%

Muszály lesz lemondanad a húsról ha változást akarsz legalább is ne sokat egyél belőle. A zöldségbe sokkal kevesebb kalória van. Ha van már futópadot akkor állj neki használni, napi fél óra futás pl programon hidd el meg fog látszódi :) persze kg-okba is :D. csinálj felüléseket oldalra dőléseket (jobb bal oldalv dölöngélés, törzskörzésbe) , lábemelgetést.

És a legfontosabb igyál sok vizet , és este 6után nuku kaja :D

2009. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét mondom...húst enni KELL persze nem mindegy hogy milyet eszel és hogyan elkészítve

Ajánom a szárnyasokat (csirkemell, comb) ezeket grillezve..

Ha nem viszel be fehérjét szénhidrátot nem lesz mivel az izomzatodat tápláld így a mozgás után az izomzat magát kezdi el bontani ahelyett hogy az utána bevitt fehérjéből és szénhidrátból felvegye a tápanyagokat, ami azért fontos mert mozgás során mikor az izmokból kiürülnek a glikének akkor fog majd a zsírhoz nyúlni hogy "energiát szerezzen"..Magyarán amit ajánlok a sovány húsok zöldségekből pedig a rizset módjával, illetve répa, borsó ezek párolva mehetnek mellé! Naponta 4-5szöri étkezésre szükséged van hogy folyamatos legyen az anyagcsere, és edzés után lehető leghamarabb a tápanyag bevitel elengedhetetlen!


A fent leírtakat nagyjából magába foglalja a norbi update rendszer is (amit személy szerint kezdőknek nagyon ajánlok, én a fogyást/életmódváltoztatást ezzel kezdtem ami -37 kilót fogyást eredményezett)

2009. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!