Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 4,5 kilométert...

Ha naponta 4,5 kilométert biciklizek, mennyi kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Húú.. nagyon keveset. Nem tudom pontosan,de én ennyit futok egy nap, és azért a futás sokkal jobb mint a bicikli. Én az 5 km-t 30-35 perc alatt futom le, gondolom te biciklivel 20 perc max. Az meg nagyon kevés, ha biciklizni akarsz.
2009. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hobbiból szoktam minden nap ennyit biciklizni, de a távot pontosan én sem tudom, van aki szerint 4,5 mások szerint 6 vagy 8, de a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, nincs okom fogyózni. Amúgy kösz a választ!
2009. aug. 7. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen tempóban biciklizel?Annyit mindenképpen használ hogy formába tartsd magad!:)
2009. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első 2/3-ban aránylag gyorsan megyek, aztán lassítok a tempón.
2009. aug. 7. 09:47
 5/7 anonim válasza:
100%
Emlékeim szerint 10 perc biciklizéssel olyan 80 kcal égetsz el. Ez lehet hogy nem sok, de mindennap ennyit tenni az nagyon egészséges. Heti 4x szer 30 perc biciklizés állítólag már elég, hogy jó formában legy, mármint ahhoz képest hogy nem sportolsz.
2009. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy menet 30-45 perc között szokott változni, és amikor lehet, kimegyek. De a tanévben előfordulhat, hogy egy kicsit megcsappan a biciklizések gyakorisága, bár ez nem biztos
2009. aug. 7. 09:50
 7/7 anonim válasza:
Én ha szoba biciklizek akkor egy perc alatt kb. 10 kalóriát égetek el,ez attól függ hogy mennyire gyorsan csinálod. Fél órát biciklizek minden nap ez alatt kb. 270- '80 kalóriát égetek el és 11-12-13 kilométert teszek meg.
2009. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!