Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom még?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 13. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fekve mindenkinek laposabb a hasa. Állj fel, levegőt fújd ki és oldalról készíts képet! Nekem így is tökéletesen megfelel, nem kell fogynod. :)
2012. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en 178cm es 54 kg vagyok (hiztam 6kilot) es nem genetikailag vagyok sovany (nagyon nem) szoval itt minden csak akarat kerdese (azert persze nem kell tulzasba esni ahogy en tettem)
2012. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a kép tényleg nem volt túl jó választás, kb. egy kacsáról is feltölthettél volna egy fotót, hogy az alapján mondjuk meg, hogy van-e még rajtad felesleg.
2012. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

1. Ha tényleg fogyni szeretnél: Sajnos nincs helyi zsírégetés. Az alakoddal szerintem nincs probléma, viszont ha nem fekve készül a kép sokkal szembetűnőbb lehetne, hogy mennyi zsírfelesleg van az érintett részen és hogy az mennyire esztétikus. Ha tényleg szeretnél még tovább fogyni, akkor szem előtt kell tartanod a tényt, hogy a melledből is fogsz fogyni, aminek gondolom nem örülnél. Úgyhogy előbb mérlegelj, hogy nagyobb mell, nagyobb pocival, vagy kisebb mell kisebb pocival. Ha a fogyást választod, akkor adhatok tippeket.

2. Ha csak be szeretnéd gyűjteni a bókokat, akkor ehhez tökéletes képet készítettél. :)

További szép napot!

2012. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,azt tudom sajna hogy mellből is fogynék,és abból tényleg nem szeretnék,de van egy jó edzéstervem ami szerencsére megemeli a mellizmokat és így nagyobbnak,kerekebbnek tűnik. :) Adhatsz fogyási tippeket.!
2012. okt. 14. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!