Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. De hogyan?

Fogyni szeretnék. De hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyunk valami gazdagok, és nem tudom megengedni azt hogy disznó hús helyett csirkét egyek, mert csirkét nem tartunk venni nem tudunk.. Vagy hogy fehér rizs helyett barnát vegyek.. nincs ilyenekre pénzünk.. Szoktam sportolni, aerob-kardio, heti 4-5 napon.. De megálltam a fogyásban.. Valami ötlet vagy segítség?
2012. okt. 12. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A disznóhúson, a rizsen és a sporton kívül semmi konkrétumot nem mondtál. Hány cm vagy, mennyiről indultál, mennyi vagy most, milyen egy napi étrended, mióta diétázol?
2012. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mivel a csirkehús feleannyiba kerül, mint a disznó...
2012. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nasizom helyett hasizom ;)
2012. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha van disznótok, akkor már csak annyit kell tenned, hogy azt eszed.


Ha ismerjük az ételek hatásait, akkor azt is tudjuk hogy a gabonáktól, keményítőforrásoktól, tejféléktől sikerült felkapnod pár kilót, és nem a hústól, zsírtól, zöldségektől.

Tehát a szalonnát paprikával esszük és nem kenyérrel! :)

Ennyire egyszerű. Kakaó helyett pedig zöld tea :)

2012. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A disznóhúst nem vesszük,hanem tartjuk amikor levágjuk van hús. Kb 1,5 éve kezdtem, 120kg voltam kb,most 83. 164 cm vagyok! Szalonnát nem szoktam enni :-D csapvizet szoktam inni, a gyermekem szokta a kakaót inni,meg a teát is :-) étrendem nem zsíros, zöldségekben gazdag.
2012. okt. 12. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zsíros, és zöldségekben gazdag (tehát főleg zöldségeket eszel, vizet iszol, húst kéne enni mivel az ember mindenevő de ebbe most belemenni... fontos lenne, kész)

akkor nincs súlyfelesleged. Meg kell kérdeznem, az önképed rendben van?

B) variáció, eszel kenyeret, krumplit, rizst, és ezzel van a probléma.

2012. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szénhidrát tényleg fontos adat lenne, de azért nem kell félni tőle, szüksége van rá a szervezetnek, megfelelő mennyiségben... inkább lassan felszívódóra (teljes kiőrlésű), hogy ne szórakozzon veled odabenn.

Amúgy sokan stagnálnak egy idő után, kitartást, majd megindul lefele!

2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy a kérdés, mióta lassan felszívódó szénhidrát a teljes őrlésű liszt keményítője? NEM AZ! Elég magas a GI értéke, a glikémiás telítettsége is, sőt a finomliszthez képest akár még nagyobb inzulin emelkedést is kivált.


Fontos a szénhidrát, pontosan ezért szintetizálódik a testünkben annyi glükóz, hogy szinten tartsa a vércukorszintünket.

2012. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!