Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Callanetics-el kapcsolatban...

Callanetics-el kapcsolatban segítene valaki? Nem egyértelmű se a könyv se a videó.

Figyelt kérdés
Szóval meg van a kék könyv, meg a mintájára készült alapprogram dvd. Szóval akinek megvan pl. a könyv mondja meg légyszi, hogy hogy is vannak az ismétlések. Elvben ugye mindenből 100 vagyis először amennyi megy aztán növelhető az ismétlésszám. A nyakgyakorlatokat is 100x kell? Mert nem írja a könyv és a dvd-n se annyiszor csinálja. Vagy nem mindegyik hasizomgyakorlatnál van odaírva az ismétlésszám pl. 64.o. hasizomgyakorlat, vagy pl a 71.o. lábgyakorlatnál 10 ismétlést ír. Most akkor hogy van ez?

2012. okt. 4. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyobb gondod sose legyen! :D

Mehet azokból is 100 ismétlés.


De ezért nem könyvből tanulunk edzeni. Én bizony lementem jógázni, mert tudom hogy a könyv kevés. Ez van sajnos. Kell szakember segítsége, utána már lehet otthon is csinálni.

2012. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos kb. 15 éve rendszeresen jógázom, de azért köszi. : )
2012. okt. 4. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A jógát is, a Callenetics-et is célszerű edző mellett gyakorolni, eleinte mindenképpen. :)

Gratulálok a 15 év jógához! Bár többen lennétek jógások (én igazából nem vagyok jógás, de nagyra tartom)

2012. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!