Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetet ihatok szoptatás...

Almaecetet ihatok szoptatás alatt is olyan céllal, hogy felélénküljön az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Vagy tudnátok javasolni mást, amitől felgyorsulna az anyagcserém? Fogyózom olyan szempontból, hogy nem eszem édeset meg liszteset, de azóta csak hetente 2-3 alkalommal tudok WC-zni. Mitől indulna be természetes módszerrel? Eddig semmi sem segített. Az almaecet tényleg használ? Egyébként tornázom, szóval ne írjátok, hogy a mozgás felélénkítene, eddig a tornával is változtatlan.
2009. aug. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél rostban gazdag élelmiszert. Sok zöldség és gyümölcs illetve teljeskiörlésű dolgok.
2009. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem eszem kenyeret (liszteset). Gyümölcsöt és zöldséget eddig is ettem. A kérdés, hogy almaecetet ihatok-e szoptatás alatt?
2009. aug. 4. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

De egyél teljeskirölésű búzából készült dolgokat, mert kell a sok B vitamin. almaecet. hát szerintem lehet.

A másik ha nem eszel elegendő rostot állandó szorulásod lesz. Az pedig nagyon nem jó.

2009. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én már soha többé nem akarok liszteset enni, akkor örökre kövér maradok.
2009. aug. 4. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz muszáj. Van amit csak így tudsz a babádnak adni. Utána azt csinálsz magaddal amit akarsz. most még felelős vagy érte!
2009. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!