Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik értenek hozzá! Mit...

Akik értenek hozzá! Mit gondoltok erről a fogyókúráról? (14/L)

Figyelt kérdés
Naponta 1200-1300 kalóriát eszem, azt hallottam 1200nál kevesebbet nem kéne. A fehér cukrot és finom lisztet teljesen elhagyom, este 6 után már nem eszem, sok gyümölcs,zöldség, és minden mást eszem: tejtermék,hús,gabonából készült termékek(rozskenyér), szóval fehér cukor és finomliszten kívül mindent. Minden nap van tesink ami heti 3 és háromnegyed órát jelent de ezen kívül még szombat esténként szobabiciklizem 45-60 percet sajnos többre nincs időm. 14 éves lány vagyok, 163 cm és 63 kg(nyáron 68 voltam azóta 5 kg fogytam suli miatt is) és szeretném tudni mi a véleményetek erről. Jó ez így? Köszönöm ha végigolvassátok és válaszoltok!
2012. szept. 27. 22:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolso elotti: igen, rajottem, ugyhoogy legyszives ne beszelj ilyen lekezelo silusban velem, nem tudom mi okot adtam ra. Van, hogy este 8kor erek haza mert videken lakunk es ejfelig tanulok majd hullafaradtan bedolok az agyba, nincs en idom sportolni hetkoznap. Mindenki aki valaszolt koszonom szepen igyekszem minel tobbet mozogni de ez van, ertsetek meg, nincs ra lehetosegem minden nap. Ha van, szobabiciklizek mert ez van otthon es igy kenyelmes
2012. okt. 4. 05:58
 12/13 A kérdező kommentje:
(Amugy suli ota amiota ezt csinalom mar 10 kg-t fogytam)
2012. okt. 4. 05:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Gratula a fogyáshoz, de a fogyás (a kalóriamegvonás vagy a tápanyaghiány) ne okozzon 30-40 éves korodra betegségeket, anyagcsere zavarokat..


Ezért nem kalóriamegvonással fogyunk, hanem a zsírosodást okozó, egyébként is káros anyagok (sok ch, lektinek, marha inzulin a tejben) kizárásával.

2012. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!