Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm 54kg vékony lennék?

167cm 54kg vékony lennék?

Figyelt kérdés
59vagyok,de kövérnek látom magam

2012. szept. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
most 54 vagy 59 kilo vagy?!
2012. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most akkor hány kiló vagy? :) A testtömegindexed rendben van, de ettől még lehet rajtad felesleg. Kép nélkül nem tudjuk eldönteni, hogy hájas vagy-e. Ha úgy látod, hogy igen, akkor egyél kevesebb szénhidrátot, több fehérjét, és végezz aerob edzést heti ötször.
2012. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szerintem arra gondol,hogy most 59kg, és 54kg-val vékony lenne-e?

Kérdéses,hogy miből van a kiló, meg hogy hogyan oszlik el. Elméletileg még belefér, de az számít,hogy milyen a testalkatod. Volt egy osztálytársam, kb. olyan alkatú volt,mint Te, és nem láttam kövérnek.

2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudhatjuk, mennyire vagy izmos. Van lány (gondolom, lány vagy), aki sportos, izmos, és ugyanígy 59 kilóval egy gramm felesleg sincs rajta. De ha nincsenek izmaid, zsíros és löttyedt is lehetsz ilyen paraméterekkel.
2012. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!