Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Sokat eszek?

Miért nem fogyok? Sokat eszek?

Figyelt kérdés

Leírom egy átlagos napomat..

9 körül egy szendvics, tk kenyérből, van benne csirkemellsonka meg egy fél szelet sajt

12 körül eszek még egy ilyen szendvicset, vagy pl egy joghurtot (250 kcal)

ma ettem ebédre milánóit, 50 g tésztát szedtem csak, és 2 kanálnyi szószt, reszeltem rá kb 10 dkg sajtot

vacsira enni fogok 100 g sonkát, pár szem szőlőt


Szóval kb ilyen egy napom étkezés szempontjából. Mégis híztam, jelenleg 96 kg vagyok. 2 éve váltottam életmódot, leadtam 25 kg-t, most nyáron eléggé elhagytam magam, híztam 1,5 kg-t. Szeptember 1 óta tartom újra ezt az egészet, és híztam fél kg-t...

1 hete voltam vérvételen, minden tökéletes (néztek pajzsmirigyhormont is).

Ja és heti 3x45 percet biciklizek. Régen is ennyit csináltam, mégis fogytam legalább havi 2 kg-t...


2012. szept. 21. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap már annyira elkeseredtem, hogy enni sem volt kedvem, így ebéd helyett csináltam egy turmixot 2 almából meg fél banánból, és ezt iszogattam...
2012. szept. 21. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem eszel sokat, keveset mozogsz. A biciklizés nem annyira megterhelő sport, vagy többet tekerj, vagy aktívabb sportot válassz.

Az olyanokkal, hogy sajt, vigyázz. Nem is értem, 5 deka tészta, 10 deka sajt?? Az elég soknak tűnik, önmagában 300-400 kalória.

2012. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, ezt jól elírtam :D 10 gramm sajtot akartam írni. Dehogy 10 dkg, hát az baromi sok.


Nem tudok többet mozogni, mivel se kedvem, se időm.

2012. szept. 21. 19:06
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogyha a 25 kg leadásához elég volt ennyi, és szépen fogytam nyár előtt is, akkor most miért nem elég... Bőven van még rajtam háj.
2012. szept. 21. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
pl-uél szőlő vacsorára?? nagyon hízlal. tészta is, ilyeneket figyelni kellene, és több mozgás!
2012. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Max 10 szem szőlő nem hiszem, hogy annyira hizlalna...

Tészta meg 2 hetente 1x van kb, most épp a mai napomat írtam le.

2012. szept. 21. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még egy kis időt magadnak. Alig 3 hét telt el, lehet, hogy kicsit több idő kell a nyári dolgok után a szervezetednek. Fél kiló "hízással" a helyedben nem foglalkoznék, az akármi lehet. A centiket mérd inkább.
2012. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!