Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig (13 hét) alatt...

Karácsonyig (13 hét) alatt mennyit tudnék így lefogyni?

Figyelt kérdés

22 éves 160 cm magas 64 kg-os lány vagyok.

Ha hetente háromszor elmegyek futni, egyszer aerobikra és négyszer súlyzós edzést csinálok, és az alábbi (vagy ehhez hasonló) étrendet követem, akkor hány kilót tudok fogyni karácsonyig?


Reggeli:

1.puffasztott rizscsirke- vagy pulykasonkával, vagy sovány sajttal, vagy főtt tojással és idényzöldségekkel (paprika, paradicsom)

2.2 tojásból omlett simán vagy hagymával, paradicsommal, paprikával

3.főtt tojás

4.zabpehely natúr joghurttal


10órai: 1 gyülmöcs (alma vagy bararck vagy 1 szelet dinnye, stb.)


Ebéd (12-14 óra között) az alábbiak közül:

Hús: csirke, pulyka, sovány marha, tengeri halak, tengeri gyümölcsi párolva, főzve, grillezve (olaj nélkül sütve, serpenyőben, jénaiban, alufóliában)

Köret:idényzöldségből magában vagy fokhagymás, kefires öntettel

rizs (zöldséggel)párolt zöldségek (brokkoli, karfiol, zöldbab, sárgarépa, kelbimbó, tök, padlizsán, saláta…)

burgonya: főzve

vagy főzelék (kis adag)


Uzsonna (16-18 között)

1.csirke-, pulykasonka puffasztott rizzsel, búzával, idény zöldséggel

2.sovány hús salátaágyon (idényzöldség) natúr vagy kefires, joghurtos öntet

3. natúr joghurt

4. zsírszegény túró kivivel


Vacsora (20.00 körül) fehérje turmix


2012. szept. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 10-13 kg-t, mert ugye heti 1 kg megy le, van hogy megállhat a fogyás.Most nézem hogy nem is vagy kövér, szóval örülhetsz egy tizesnek.
2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szerintem az étrend, mozgás is van, szóval ha ezt így tényleg tartani tudod szerintem is kb egy 10-es.
2012. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel kicsi a túlsúly, én 7 kiló körül tippelném. De miért karácsonyig?

Ha bezabálsz a karácsonyi menűből, mert hurrá, lefogytál, akkor az lesz egy plusz 3-4 kg, azt biztosra veheted.

2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok karácsonykor sem bezabálni, csak kellett valami kitűzhető cél. Még szaloncukrot sem veszek idén. :)
2012. szept. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!