Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kg-ot szeretnék lefogyni...

15 kg-ot szeretnék lefogyni karácsonyig! Hogyan?

Figyelt kérdés

174cm magas vagyok, és kb. 80 kg körül.

IMÁDOM az édes dolgokat, tehát kekszeket és péksütiket...sajnos. Le akarok mondani ezekről. már párszor megpróbáltam ilyet. pl egy hétig, minden nap ettem rengeteg zöldséget-gyümölcsöt, és persze nagyon gyorsan lement 5kg.(úgy, hogy mellette edzettem is.)

De egyszer csak jött egy nagy bumm, és megettem vagy 4 szelet krémest:S

És onnantól már kész. nem tudtam tartani a diétát.


most is járok heti 3X-4X konditerembe, személyi edzőhöz, dehát ennek így semmi értelme.

adjatok lécci tippeket hogyan szoktassam magam át az egészséges ételekre, mert már nem bírom ezt!!

Nem eszek az édességekből sokat,szerintem az a baj, hogy minden nap eszek belőlük!:(


2009. nov. 2. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

ha nagyon édesszájú vagy, akkor keress nagyon édes gyümölcsöket (pl érett banán, körte, málna, eper stb) és ha rád jön az édesség-ehetnék, edd ezeket helyette. a fruktóz, ami bennük található, sokkal jobb hatással van a szervezetedre, mint a répacukor, ami az édességekben van.

sajnos, én is édesszájú vagyok, nekem ez bejött.

2009. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi és megpróbálom

nagyon nehéz lesz..:(

2009. nov. 2. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon édesszájú voltam, annyira, hogy szinte függő! De erről már leszoktam ,nem hisztizek ha nem eszem egy nap gumicukrot, ami nálam nagy eredmény :) Sőt mostmár telik el úgy hét hogy szinte semmi cukrosat nem eszem. És a kulcs ebben van: Édeset ehetsz, cukrosat nem! Igaz, hogy így is sok dologról le kell mondanod, de pl édesítőszerrel, tojásfehérjéből, telj.kiőrl. lisztből házi süti, cukrozatlan kakaóporral alig hízlal, és mégis édes :) Most mondhatjátok hogy mennyire egészségtelen az édesítő is, de én mindenesetre mióta cukor helyett ezt használom leadtam 5 kilót! A reggeli nálam általában egy kis tál zabkása édesítővel és fahéjjal :) Isteni, sőt, a fahéj amúgy is jót tesz az alakodnak! Ha pl vásárolni mész vihetsz magadnak házi alacsony kcal tartalmú cukormentes sütit, és ha meglátod a cukrászdát akkor csak bakapsz egyet, és máris nem olyan fontos az a krémes :)

Am amit én használok, az a sweetab joy folyékony édesítő, szerintem ezen alig érezni hogy nem cukor :)

2009. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!