Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szüles utan vagyok, hogy...

Szüles utan vagyok, hogy fogyak le 25kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

fogyjak


Amúgy meg ennek az elolvasásával kezdtem anno, amikor 30 kg-mal voltam nehezebb:

[link]

2012. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edit86 válasza:
Ameddig csak lehet szoptasd a kicsit, jot tesz mind kettőtöknek. Semmikép ne keudj semmilyen fogyokurába amíg suoptazsz :)
2012. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatos-egészséges táplálkozás és sok mozgás!

Konzultálj dietetikussal, ha szoptatsz! Ugyanis némely alkotó elem (fehérje-CH) csökkentheti a tejtermelést. De a mozgást mindenféleképp kezd el, az csak jót tesz :)Ha rendesen kajálsz napi 5, és mozogsz, magától elkezd csökkenni a súlyod, igaz nem nagyon, mintha fehérje diétán lennél, de jó lesz az :)

De megpróbálhatsz komolyabb diétát is, lehet neked nem fog kavarodást okozni, de jobb a békesség, szerintem :)


Csak ne add fel :)

2012. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mármint alkotóelem csökkentése :)
2012. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!