Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le? én egy 16...

Southpark kérdése:

Hogyan fogyak le? én egy 16 éves srác vagyok 190cm 140kg szeretnék le adni 40kg nagyon nehéz lesz tudom de könyörgök Es mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 05:28
 1/8 A kérdező kommentje:
egy par tippet kérek koszonom
2012. aug. 17. 05:31
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Kérjél ajándékba egy Xbox Kinectet (keress rá youtubon ha nem ismered), én ezzel tudom magam kordában tartani, így mindig van kedvem mozogni és állatira megizzaszt. Amúgy pedig az étkezésnél csak arra kéne figyelned, hogy minél több fehérjét egyél (tojás, húsok), salátákat, főleg du. 3 után. A fehérjéktől nem leszel éhes sokáig. Ha édességet kívánsz akkor pedig teljes kiőrlésű lisztből készítsen anyud sütit, vagy egyél 85%-os csokit, körtét, banánt. Rágcsálni mogyorót, mandulát, ropit, korpovitot nyugodtan lehet. Ne vonj meg magadtól mindent, csak tarts mértéket, és akkor bírni fogod.
2012. aug. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem írni, hogy én Krómot szedek mellett (a Juvita nem drága) és néha probiotikumot 2-3 hétig, ez a gyomorban növeli a jó baktériumokat, a króm pedig segít lebontani a zsírokat, szénhidrátot. Reggel éhgyomorra 1 pohár citromos vizet szoktam még inni.
2012. aug. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyi az egész amit az előttem válaszoló írt hogy kezdj el mozogni vagyis kocogni.Mindegy kondigépen vagy az utcán siettetett tempóban mész az a lényeg hogy legyen 30 perc mozgás.

És nem kell semmit megvonnod magadtól,kivéve a csokit,mert az belassítja a fogyást.Az a lényeg hogy eddig ettél egy nagy tányér ételt,most már egyél meg egy fél tányért ételt én ezt felezős módszernek hívom,mások nem tom hogy hívják,ez vonatkozik a pékárukra is croassan és társai.Ha ezt a szintet eléred és nem magadra erőlteted és tudatosan viszed véghez,csak ugy lemennek majd a kilók. :)

sok sikert

2012. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszulát, ingyenes könyv, egy eléggé hozzáértő ember írta, ingyen letölthető mint már említettem, és minden benne van ami az alapja a tested formálásának!!!
2012. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kaját már elmondták, bele lehet menni mélyebben is, de első körben a mennyiség csökkentése is elég lesz, hogy elinduljon valami.


Mozgáshoz nagyon jó motiváció lehet ez a blog:

[link]

Az elejétől érdemes olvasni, ott még 124 kg volt, gyaloglással kezdett, ma meg már félmaratonokat fut.

Itt egy, még nálad is nagyobb fickó csinálta meg ugyanezt:

[link]

Igaz, talán az ő fogyása kicsit gyors volt. De a lényeg, hogy meg lehet csinálni.

Kitartás! :)

2012. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a kocogást nem ajánlom ekkora testsúlynál, inkább elsőnek gyors séta, úszás, bicikli és majd később a futás

ekkora súlyból vszinűleg az első 2hétben gyors fogyás lesz majd lassul egy kicsit de ez ne vegye el a kedved jövő nyárra szép tested lesz ha keményen csinálod, csak vigyázz mértékkel, ne hirtelen mert rosszul lehetsz, nem játék és még nagyon fiatal s vagy

első lépésként semmi édesség, cukros, zsíros ételek-a rántotthús és a sajt se jó, semmi péksütemény, pogácsa, túrórudi, gyümölcsös joghurtok, krémtúrók, tészták

reggelire zabpehely sovány tejjel, vagy joghurt és gyümölcs vagy rozskenyér tojással, sovány sonkával és sajttal és zöldség

tízórai gyümölcs

ebéd-kevés rizs, főtt krumpli, több párolt hús, hal, tojás, zöldségek

uzsonna joghurt salátával, tojással

vacsora hús, hal, tojás, sovány sajt, túró, zöldségek

ne éhezz

üdítőket ne igyál, sok sok víz ha nagyon de nagyon édességet ennél, igyál egy fehérjeshaket

2012. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor neki is fogok alni koszonom szepen mindenkinek
2012. aug. 21. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!