Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült lefogynom. Hogyan...

Sikerült lefogynom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok, 62 kilóról lefogytam 55-56 kilóra. Ez súlyra már jó?

Viszont a popsim és a hasam még mindig plöttyedt, mintha nem is fogytam volna, vagy csak nagyon kicsit, bezzeg a vállam, karom mint egy botsáskáé. Mit ajánlanátok, hogy feszesebb legyek?


2012. szept. 12. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Hogyan sikerult lefogynod? Kerlek par mondatban ird le, szuksegem van segitsegre az elindulashoz.
2012. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sűrített dolgokat keményítővel készítettem rántás és habarás helyett, többynire teát és limonádét ittam és csak édesítővel, kis tányérból ettem féladagokat. Én nem számoltam kalóriákat, ettem, amit akartam, arra figyeltem, hogy egyszerre csak keveset egyek. Olyan se volt, hogy 5-6-7 után nem eszek, ettem, amikor akartam, ha este 10-kor, akkor este 10-kor.
2012. szept. 12. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Na koszi, s hogy en is segitsek neked. Vagy 3 eve leadtam 13 kilot, ami akkor segitett, hogy alposabb hasam legyen az a napi 5-6 km szaladas+ Rubint Reka Van ot perced vidijenek a hasra vonatkozo resze.

Azonfelul vettem cellulitisz kremet es estenkent egy orat azzal alaposan atmassziroztam a hasam es irto feszes lett idovel.

2012. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

általában akkor történik ez,ha a diétában kevés a fehérje,és nincs erőnléti edzés.

valószínűleg nem testzsírból történt a fogyásod,ha ez a végeredmény.

az ideális az pont a fordítottja.

egyre feszesebb keményebb test.

a szomorú,hogy a súlyod most ideális,tehát izomtömegben-formában-kell fejlődnöd,aztán ha megvan,azt zsírtalanítani.

kezdheted elölről.

2012. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!