Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen időközönként szoktatok...

Milyen időközönként szoktatok a fogyókúra alatt'bűnözni' és mindent megenni, úgy hogy nem érdekel hány kcal van benne amit esztek?

Figyelt kérdés

ma 3kg híján 55kg lettem és annyira felbátorodtam hogy 2 nagy isler, fél grillcsirke, jégkrém, krémtúró, egy csomag sajtospogi, pizzás csiga,1 csomag sörperec .


veletek is van amikor ennyire elszalad a ló ? kicsit sz*rul érzem magam miatta, de nagyon jól esett már nagyon rég óta nem ettem zöldségeken és gyümölcsökön mást :)



2012. szept. 8. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
ma 3kg híján elértem az álomsúlyt és 55kg lettem *
2012. szept. 8. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

neked az a fogyókúra, hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszel?:|

ez hülye

2012. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha tényleg csak zöldséget/gyümölcsöt ettél és semmi fehérjét, valamint normális szénhidrátot (barna rizs stb.), akkor az tényleg buta, egyoldalú táplálkozás... nem csoda, hogy képtelen vagy tartani.


És nem, nem csináltam egyszer sem ilyet a "fogyókúrám" (inkább nevezném odafigyelésnek) alatt, és most se "bűnözök" így.

Ha nagyon megkívánok valamint (pl: pár héttel ezelőtt, amikor még nagyon meleg volt: jégkrém), akkor azt ugyanúgy belekalkulálom a napomba.

Pl. oké, ez plusz 400, de a többit csakis egészségesből és ma többet mozgok (vagy másnap).

Nem dőzsölök mértéktelenül.

2012. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én minden nap futás után kirabolok egy bankot.
2012. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és utána is futhatok. XD
2012. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónap után bűnöztem először 5db csokis csiga és 1 májas táska vagy hogy hívják. De a fogyókúra kezdete óta nem találkoztam princess pékséggel azt meg nem lehet kihagyni :D Én nem igazán bántam meg nem ettem olyan sokat hogy egyből + kilók legyenek belőle és előtte-utána sem úgy álltam az étkezéshez hogy jó van akkor már mindegy eszek amit meglátok
2012. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 counter válasza:
46%
ki fszt érdekel te retk
2014. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!