Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok diétájával mikor...

Harcosok diétájával mikor indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
Kötekedőknek: hetente háromszor két óra mozgás és napi maximum 2000 kcal bevitel mellett (3000 kellene a szintentartáshoz).

2012. szept. 6. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem az "este jól bezabálok" módszer nem jött be, én híztam is tőle.

Persze lehet, hogy valakinél működik...

2012. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"napi maximum 2000 kcal bevitel mellett (3000 kellene a szintentartáshoz)"


Nem lehet, hogy te 3000-4000 kcal-t "zabáltál be" 1500-2000 helyett? Mert úgy evidens, hogy hízol, ha többet eszel, mint egyébként egész nap összesen.

2012. szept. 6. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem soha :(
2012. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel szénhidrátban dús ételt, akkor azonnal.

Ha kenyeret, krumplit akarsz enni este, az sz.ar ötlet.

Tej, kenyér cukor stb. elhagy, a többi már csak részlet kérdés.

De nappal is ehetsz húst a zöldségek mellé, illetve lehet nem annyira optimális este enni a legtöbbet.. de ez legyen a legnagyobb gond.

2012. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LTK ***** válasza:

Étrend, nem diéta.

Amúgy 2-3 napra rá simán elindul a fogyás.

Nem élem a Paleo életmódot(mindendféle ultraegészséges és drága alapanyagból készült ételcsodával), néha eszek szénhidrátot is, vagy keményítőt(krumpli ugyebár) de a szervezet jóformán szarik rá MIT eszel, a lényeg hogy MIKOR. De a sok víz KÖTELEZŐ

kb ez a 3. hetem eleje, -5 kilónál tartok (197cm 93kg volt a kezdés).


A hitetlen Tamásoknak akiknek nem vált be azok meg is érdemlik. Azoknak el kéne olvasni a könyvet rendesen és nem átalakítgatni a saját ötleteink szerint 'merazúgyisjólesz én jobban tudom' alapon.

2012. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Ezt a könyvet hol lehet beszerezni?
2012. szept. 25. 22:13
 7/12 anonim ***** válasza:

tegnap 15:35

egyik szavaddal agyonütöd a másikat

2012. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

MIT eszel vagy MIKOR..

a mikorban az a jó, hogy még a Taoista kínaiak is rájöttek évezredekkel ezelőtt, hogy nem este eszünk.. legalábbis nem ha jót akarunk. Ultrahanggal figyeld meg az emésztést (már megtették előtted) és mikor a leghatékonyabb? Változó, de reggel, nappal a legnagyobb az enzim aktivitásunk - ahogy a kínaiak mondják, mikor melyik szerv energiái a legerősebbek, mi ezt mondjuk emésztőenzim aktivitásnak nevezzük, ugyan az a kettő-


És ez ritkán van este.. Másik, hogy baromira nem mindegy mit eszel. Vegyél egy cukorbeteg embert, és nézd meg mi lesz vele, ha szénhidrátot, vagy tejféléket eszik. Illetve ha fehérjét és zsírokat. Lesz különbség.


Egészséges ember esetében is lesz, mert az utóbbi esetben nem lesz cukorbeteg, keményítővel és tejekkel viszont jó esélye van rá.

2012. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na már mindenki mindent össze-vissza mond...


Este egyszer sokat - nem egészséges.

Nappal gyakran keveset - talán még ez a legjobb.

Zsírokat - az utolsó szerint ez jó.

Zsírokat - testépítők/fogyózók szerint ez nagyon nem jó.

Zsírokat - Update Norbi szerint még ez is jobb, mint a szénhidrát.

Tejféléket - egészséges, plusz pl. a (jó levegőn és) kefíren éldegélő kaukázusi pásztorok száz évig is elélnek.

Tejféléket - nem egészséges, mert valami baj lesz belőle...


Az tuti, hogy kenyér/cukor/zsír elhagy, vagy minimális mennyiség, de most akkor az esti egy táplálkozás a jó, vagy pont, hogy nem jó, meg már a tej sem megfelelő - érthető, hogy nagy a zűrzavar.

2012. szept. 27. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nagy zűrzavar. Ha nem eszel sok keményítőt, akkor esti egy táplálkozással is elleszel. Pláne, hogy a harcosok étrendjében nappal ehetsz zöldségeket, kevés húst.


A kevés zsír sem vészes, az a zsír ne növényi olaj legyen, hanem szalonna- hal zsír. Ideális lenne többet, de nem ez az elsődleges. Hosszú távon persze jó lenne.


A tejes kaukázusi példádra azt tudom mondani, hogy itthon is vannak 90-100 éves emberek. Nem nagyon látnak, nem tudnak mozogni, minden szervük tönkrement, de gyógyszerekkel elvannak. Ettől még nem ez a cél.


A harcosok étrendjével ami az eredeti ötlet betarthatod az alacsony szénhidrátot, glutén és tej kerülést, a többit meg ahogy írja a könyv vagy akármi, igazából nincs ellentmondás, ha nem akarod hogy legyen.

Egyél akkor, amikor a könyv írja, fogyni fogsz ha van miből. Én azt mondom azért, mert alapvetően jó ételeket eszel, de a magyarázat mindegy is mert az egészség a fontos, gondolom.

2012. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!