Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék adni 8-10 kilót,...

Le szeretnék adni 8-10 kilót, mi lenne a leghatásosabb? 20/l

Figyelt kérdés
Elég könnyen hízó, viszont fogyó típus vagyok, vagyis kevés mozgással is sokat tudok leadni. Sajnos elhagytam magam, ezért le szeretném adni, de nem villámdiétákkal, hanem 1-1,5 hónap alatt! Minden tanácsot szívesen fogadok. Nálam nem nagyon válik be a naponta együnk kisebb adagokat módszer, régebben napi egyszer ettem egy teljes adagot, fél évig tartottam így a súlyomat.

2012. szept. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
sport + normális étkezés ;) - a napi egyszer evés marhaság, amint látszik is abból, hogy vissza is híztál
2012. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb a szálkásító étrend, ami testtömegkilogrammonként 3-4g fehérje és 1,5-2,5g szénhidrát. Napi 5-ször egyél kis adagokat. Vacsira lehetőleg csak fehérjét. Hetente max. 1kg-ot lehet fogyni ZSÍRBÓL. Heti 4-5-ször aerob edzést is kell végezni, legalább 40-50 percig! Amit a nőklapjában látsz, azt meg sürgősen elfelejteni, mert értelmetlen. Dinnyediéta, meggydiéta, lócitromdiéta, stb. Testépítős weboldalakon sokkal értelmesebb információk vannak.
2012. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem követtem egyoldalú diétákat, régebben sokat mozogtam, aerobik, futás. Alapból sok gyümölcsöt zöldséget eszek, csak olívaolajat használok sütéshez, vagy pedig olaj nélkül sütőben, csak csirkemell, hal, természetesen az édesség amit ki kell lőnöm. Tudnátok linkelni testépítős oldalt ami tényleg jó? Köszi.
2012. szept. 8. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a paleo kb mindenkinek bevált, próbáld ki :) kenyeret, tésztát, finomított cukrot, gabonából készült dolgokat iktasd ki :)
2012. szept. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!