Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghatáso...

Szerintetek melyik a leghatásosabb diéta?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni...kb 2-3 hét alatt szeretnék fogyni 10 kilót...az utóbbi 1 évben elég sok plusz ment rám, nem figyeltem oda az étkezésemre annyira mint előtte...1 hónap múlva koszorúslány leszek és szeretném a régi formámat adni.

2012. aug. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, addigra csak 4 kilót tudsz leadni egészségesen, hogy ne nézz ki úgy mint egy plöttyedt macska.

1 hónap alatt 10 kilót csak rendszeres 500 kalóriás koplalással tudnál leadni, a nagyrésze vízből menne le és izomból, és úgy néznél ki mint egy telesz.art búvárruha, fakó és száraz lenne a bőröd, sápadt lennél és fáradt, aztán a lakodalomnál az összeszűkült gyomor miatt nem tudnál enni, de ennél, kitágulna a gyomrod, elkezdenél zabálni, és feljönne rád 20 kiló 2 hónap alatt, hiába eszel normálisan 1200 kalóriát.

ez van, előbb kellett volna gondolkozni.

2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét alatt ESÉLYTELEN 10 kilót leadni,normális vagy?! Legyen már egy kis eszed... max 3-4 kilót tudsz leadni, ahhoz,hogy a szervezeted ne essen szét. Hogy lehet ennyire bután felfogni valamit,szerinted mennyire egészséges 10 kilót ledobni 2 hét alatt? Eszednél vagy? Nem ilyenkor kell gondolkodni... ha meg le is adsz mondjuk 3-4 kilónál többet,az esküvő után héten vissza is szeded a háromszorosát. Gondolkodjatok már,mielőtt kiírtok egy kérdést...
2012. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy mar mondtak 2-3 het alatt nem tudsz lefogyni 10 kg-t.Ido kell a fogyashoz .Az a megfelelo ha hetente ugy 1 kilot fogysz.Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret es mozogj minel tobbet.
2012. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De tudsz, úgy is, hogy ne éheztesd magadat.

A többiek nem vették számításba azt, hogy senki nem tudja hány kiló vagy, eddig milyen étrendet követtél, naponta mennyi kalóriát vettél be a szervezetedbe. Ha egy 90-80 kilós nőről van szó, aki eddig naponta 2500 kalória közül vitt be, és hirtelen étrend változtatás történik be nála, 2-3 hét alatt pont lehetséges.

Ha változatosan eszel, naponta 4-5-6 alkalommal, reggelivel és vacsorával is egyben ÚGY, hogy minden étkezésnél 200-400 kalória között tartod magad, elég hamar megindul a fogyás. Főleg rendszeres mozgás mellett, esetleg kozmetikai tekerccsel letekerve táncolni, felülésezni, és futni is elég hatásos lehet külsőleg (kilóban annyira nem nyilvánul meg szerintem, ettől formásodsz inkább).

Ja, és az arany szabály: Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus. A főbb étkezések között pedig igyekezz csak zöldségeket és alacsonyabb kalóriájú gyümölcsöket enni.

A legjobb ha jegyzeteled magadnak, hogy miket eszel, úgy jobban tudod követni, hogy hol van a hiba.

És ne koplalj, mert akkor nem zsírból, hanem izomból veszítesz, ergo nehezebben fogod tudni cipelni tested zsírmennyiségét.

Sok sikert. :)

2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első és az utolsó válaszolónak köszönöm, sokat segítettetek :) A másik pedig ne írogasson ha nem tetszik valami, én tanácsokat kértem, a rosszindulatból nem, szép szavakkal is el lehet magyarázni, szóval köszi, de a te véleményed cseppet sem érdekel ;)
2012. aug. 14. 10:17
 6/7 anonim válasza:

[link]

én ezzel fogytam. az első 2-3 nap csak nehéz. Utána hozzászokik a gyomrod.

2012. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk én nem tartottam be mindent. A húsos dolgokat és a salátát is kihagytam és így ment le 2 hét alatt 7 kg.
2012. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!