Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok úgy fogyni ha nem eszek...

Tudok úgy fogyni ha nem eszek szinte semmit?

Figyelt kérdés
A barátnőm elutazott 4hétre.. de sokáig nem evett semmit. volt hogy 3napig semmit.és fogyott 5kilót. ha énsem eszek akkor fogyni fogok? nem lesz ennek hátránya? 168centi vagyok és 58kiló-. tudom ez normális alak, de én mégse vagyok megelégedve vele, mert 5kilót szeretnék fogyni.
2009. júl. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Tudsz. Lévén, hogy nem kapsz rendes táplálékot a tested lipolízisből és izombontásból fogja ellátni magát energiával. Az anyagcseréd lelassul és átáll raktározásra, tehát erőtlen, fáradékony leszel és minden amit megeszel alaposan megemésztődik és megpróbálja a szervezeted a legjobban zsírrá alakítani. Az éhezés végére leadsz pár kiló zsírt, izmot, vizet, de a legtöbb ilyen diéta kiadós zabálássorozattal végződik, szóval vissza is jön, ami elveszett.


Értelme tehát nincsen. Táplálkozni okosan kell és mellette mozogni, sokat inni.

2009. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Neked inkább mozogni és formásodni kéne, az oldaná meg a problémádat, nem a koplalás. Egyébként valóban nem célravezető, gyorsabban szaladnak fel utána a kilók, és a szervezetnek sem tesz jót.
2009. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van az előttem írónak, még annyit tennék hozzá, hogy nem is kell, hogy nagy zabálással végződjön az éhezés vége, ha csak simán elkezdesz újra normálisan enni, akkor is visszajönnek a kilók, pont azért, mert a szervezet raktároz.A barátnőm tartósan és jelentősen úgy tudott lefogyni, hogy mindent evett csak sokkal kevesebb mennyiségben.Jó nasizni nem nasizott, meg ha édességet kívánt inkább gyümit evett, de ebédre is az egy teli tányér leves helyett csak egy vagy max két merőkanállal szedett, másodikból szintúgy, még kenyeret is evett és simán lement róla jópár kiló hamar!A gyomra kicsit összeszűkült,hozzászokott az adagokhoz és nem kellett sok időnek eltelnie, hogy ne érezzen éhséget.Ja és a legjobb, hogy azóta is boldogan eszik bármit amit szeretne és nem hízott vissza!Ja és sportol is mellette, de nem edzőteremben vagy ilyesmi, hanem kis futás, aerobik otthon, ennyi.

Minden esetre sok sikert, de annyit azért ne felejts el, hogy azoknak nehezebben megy a fogyás akiknek nincs miből, még ha az ember nem is érzi magát jól a bőrében.Nekem sem deszka lapos a hasam, meg a combom sem a legvékonyabb, de így 174 vagyok és 64 kg, és így érzem magam jól, mindenki szerint nagyon csinos vagyok, és nem is nagyon megy a fogyás, próbálkoztam, de kevesebb kilóval nagyon sokszor voltam rosszul.Szóval át kell gondolni, biztos Te is nagyon csini vagy:)

2009. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Le tudod adni, de duplán visszajön később...
2009. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes alakod van ,nagyon csinos lehetsz, :) Ne rontsd el egy ilyen diétával, ez nem is diéta inkább hízó kúra.Mert a végén ugyis zabálni fogsz.Ha le akarsz adni 5 kilot reggelire egyél almát egy szelet rozskenyérrel kis vajjal, ebédre sovány husokat, köretek helyett zöldséget , vacsorára joghurtot vagy zöldséget, heti 1-2 x nassolj csak, akkor se zabálj, max egy kis keksz csoki vagy ropi :) napi 30 perc mozgás minimum :) én így leadtam 7 kilot most 51 kg vagyok és 163 cm :)
2009. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha rádjön a nassolhatnék almát egyél, nagyon finom édes és egyáltalán nem hízlal :)
2009. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, és vissza is tudod hízni, ha elkezdesz enni.
2009. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor már normálisan fogok enni..:D csakmer elég szar koplalni..köszi:) az alakommal sokan megvannak elégedve :D
2009. júl. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!