Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hónapja életmódot váltottam,...

7 hónapja életmódot váltottam, mi történik?

Figyelt kérdés
7 hónapja életmódot váltottam, mozgok egészségesen étkezem 104 kg-ról indultam most 85 kg vagyok és szeretnék még 25-30at ledolgozni szépen lassan, de valahogy úgy megtorpantam egy 2-3 hete állandóan csak ennék nincs kedvem mozogni és állandóan fáradtnak érzem magam! Ki hogy kapott új erőre ilyenkor? ha valaki hasonló cipőben jár akkor erősítsük egymást!
2012. szept. 7. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Na én pont így vagyok most :O. És foggalmam sincs miért. Vitamint szedsz amúgy? Nem lehet vitaminhiány? Am ezt nekem is jó lenne tudni , én remélem hogy hamar elmúllik.
2012. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát lehet vitaminhiány is azért vagyok állandóan éhes mert mondjuk nem kap meg valamit a szervezet, de életmódváltás ide vagy oda nem tud az ember mindent bevinni a szervezetébe....
2012. szept. 7. 10:33
 3/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az elején az állandó evésre az almát "használtam" folyamatos rágcsálásra , sztem megint előveszem a dolgot :D
2012. szept. 7. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
en pont ugyanebben a helyzetben vagyok cs eppen 103kilorol 86kilora fogytam fel ev alatt:D de most valahogy mintha meguntam volna mindent, nincs gusztusom semmire ezert mindent eszek h rájojjek mi is kell nekem..hizni nem hizok vissza de viszont nem is fogyok, megállt a fogyás, kellene egy kis loket az anyagcserének, de hogy mi???
2012. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy látszik akkor ilyenkor van egy holtpont amin át kell lendülni :D jól esik h nem vagyok egyedül!!! asszem egyből kedvem is lett az esti futáshoz! Ti mit mozogtok?
2012. szept. 7. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a pasimnak a tesojaval van a pincében berendezve edzoterem, bicaj futopad erositogépek...stb ilyesmik ös azt hasznalom, illetve úszok..na de nem mindennap ezt hozza kell tenni, hetente 4x 2oracskara ha lemegyek maximum, nem viszem tulzasba :D
2012. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szervezet képes alkalmazkodni a csökkentett energiabevitelhez. Ezért nem jók azok a diétát, ahol a bevitt energia mennyisége csökken drasztikusan. A tápanyagok összetételén kell változtatni, nem az energián. Aki állandóan éhes, nincs energiája, próbáljon egy kicsivel több zsírt enni, az hosszú távon ad energiát és nehezen raktározódik a szervezetben zsírként. Ilyenkor csak a több mozgás segít, más nem , muszáj többet mozogni és az étrenden is változtatni kell. Az állandó fáradtság, kedvtelenség lehet vashiány, magnéziumhiány. Ezeket a hússal visszük be főként, de sok növény van, aminek magas a vastartalma: spenót, torma, vízitorma, ezekből ajánlatos többet fogyasztani ilyenkor.
2012. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én még csak 5 hónapnál tartok, de sajnos pár hete beütött egy komolyabb mélypont... sóvárgok a tiloskaják után, nem megy jól az edzés és csak vergődöm... több zabanap is becsúszott, nem vagyok büszke magamra, jól eltávolodtam a célomtól. szeretnék én is új erőre kapni... 12kg fogyásnál járok, de jó messze vagyok még a céltól (57 kg szeretnék lenni, most 63 vagyok)

20l

2012. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!