Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózik úgy vki hogy egyáltal...

Fogyózik úgy vki hogy egyáltalán nem eszik kenyeret illetve tésztát?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm csinálja már hónapok óta, és nagyon látványosan fogyott, és tartja is ezzel a diétával a súlyát. Csak arra lennék kíváncsi hogy mit lehet reggelizni?
2009. júl. 29. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
én fél éve nem eszek kenyeret és tésztát. A tésztát nemis nagyon szeretem, sose szerettem, a kenyeret meg mostmár nem szeretem. Már csak extrudált kenyeret vagyok hajlandó megenni, abból is csak 3mat a reggelihez és hármat az ebédhez. A péksütiket még szeretem, de nem eszem, mert nem éppen fogyókúrás. De a kenyeret már megutáltam jó néhány hónapja. Persze nem ez a célod nyílván, de szerintem egy kicsi mindig belefér, az előttem szólónak van igaza. De reggel egyed azt a kicsit lehetőleg! :) Sok sikert!
2009. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt én is azon gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, de az előttem szólók meggyőztek, ez az első nap, eddig még nem ettem kenyeret , se tésztát :D Reggelire tojást ettem, de javasolták, hogy egek kenyér helyett majd puffasztott rizst, úgyhogy hajrá :D
2011. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekem is bevallott a kenyer nelkuli fogyukura,reggelire legjobb egy buzacsiras activia,majd kesobb sovany sonka,kaliforniai paprikaval,igazabol az a lenyeg,hogy ne legyen zsiros amit eszel.
2014. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Február 15.-én álltam mérlegre. 87.3kg. Sokkot kaptam. Másnaptól se kenyér, se tészta, krumpli, rizs se. Nem eszek cukrot. Csak vizet iszom. 70 kg vagyok. Nem kíváom a pékárut meg vagyok nélküle. Sokkal jobban érzem magam.
2016. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!