Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózik úgy vki hogy egyáltal...

Fogyózik úgy vki hogy egyáltalán nem eszik kenyeret illetve tésztát?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm csinálja már hónapok óta, és nagyon látványosan fogyott, és tartja is ezzel a diétával a súlyát. Csak arra lennék kíváncsi hogy mit lehet reggelizni?
2009. júl. 29. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én nemrég kezdtem (fogyás még nincs) hogy se kenyér, se tészta, se krumpli. Kiváncsi vagyok, milyen hatása lesz egy hónap múlva.

Reggelire általában abonett, felvágott, sajt, zöldség. Vagy műzli, joghurt.

Mondjuk elég gáz, hogy egy jó kis gulyáshoz nyema kenyér...

de hát valamit valamiért.

Legalább is remélem. :)


Te is elkezdenéd?

2009. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Szija!

Én pl pár hónapja egyeltalán nem eszek kenyeret, sem pedig tésztát.

És nem is hiányzik.

Reggelire, hm én kefírt szoktam enni korpovit kekszel pl, sovány felvágottal, zöldséggel és még éhes sem maradok tőle:)

Vagy reggelire ehetnél ilyen diétás kenyeret, nem rossz az íze én szeretem és alig van benne kcal.

2009. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ciklikus ketogén diéta pont erről szól.
2009. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet csinálok.De ezt is lehet többféleképpen csinálni.


Tavasszal próbálkoztam vele. Két hónapig nem ettem pékárút és tésztát sem.Ettem viszont sajtot,virslit amennyit kívántam,felvágottakat. 2 hónap alatt 2 kg-ot fogytam.Aztán többet híztam vissza, mint előtte.Pedig lassú fogyás volt, nem éheztem.

Most szintén hasonlót csinálok, de inkább zöldségeket eszek túlsúlyban sőt, szinte csak azt. Pár évvel ugyanígy lefogytam és nem is jött vissza vagy 6 évig.Ez talán drasztikusabbnak tűnik, mégis nekem ez vált be. Gyorsabb a fogyásom és nem is jön vissza.

Talán az agyban dől el ez is.

2009. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most mepróbálnám ezt, kenyér nélkül még elvagyok, de a tészta az gázos. Imádom a tésztákat. Vhogy variálom azt hogy fél adagokat eszem mindenből, hátha egy kis tészta belefér néha. Ha nagyon nem bírom édesség nélkül, akkor reggel egy kocska csoki. Ha nem megy, akkor a 90 naposat fogom csinálni, csak azzal meg az a baj hogy a gyüminap, azt alig bírom ki. Nem nagyon szeretem a gyümiket, így nem is nagyon tudok mit enni.
2009. júl. 29. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy a te szervezetednek melyik a legideálisabb.

Lehet, hogy csak az eddig evett mennyiséget kellene felezned. A párom ezt csinálja és látványosan fogy.És nevet az én zöldségkúrámon.De én tudom, hogy az nekem nem jó.

Mert a kenyérben lévő szénhidrát nekem egy idő után éhséget okoz.

2009. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is tészta-kenyér-liszt nélkül élek és így fogytam eddig 15 kg-ot. Nagyon sok tojást eszem, főleg reggelire azt szoktam vagy tejberizst pl. A rizsből nyerem a szénhidrátot meg néha eszem puffasztot rizst is. Sosem kívánom reggelire a gyümölcsöt, de azt is lehet. Reggelre szinte bármit lehet enni, utána ebédre, vacsorára nem mindegy már, hogy mit eszel...hidd el, beválik!
2009. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: virlit meg párizsit is szoktam reggelire enni. Nem hiányzik a kenyér, mert a párizsit paradicsommal, néha uborkával vagy paprikával eszem.
2009. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 3 hete diétázom, kenyér és tészta nélkül...eleinte amikor még nagyon hiányzott a kenyér, reggelire pirított grahamkenyeret ettem, de most már ez sem nagyon hiányzik...5 kilóval könyebb lettem és mivel nem eszek kenyeret, zsíros ételeket sem fogyasztok....sztem próbált ki megéri....a tészta meg sztem néha kisebb adagokban belefér!!

Sok sikert!!:)

2009. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, a kis adag simán belefér, napközben persze, mondjuk én este nem ,hogy kenyeret, hanem egyáltalán semmit sem eszem. Vigyázni kell, hogy mikor és mennyit, ennyi az egész.. ki se merem írni, hogy 9 hónap alatt 34 kilót fogytam..
2009. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!