Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így szépen lehet fogyni? (lent)

Így szépen lehet fogyni? (lent)

Figyelt kérdés

Napi 2 szelet görögdinnye (ami ugye több, mint 90%-ban víz) délután leves, pl gombakrémleves és sok-sok tea. Így szépen lehet fogyni?

Betegség miatt meghíztam pár hét alatt 63kg-ról 85kg-ra. Most 83kg vagyok.

Mennyi időbe telik, hogy visszanyerjem az alakom, vagy akár még jobbá tegyem?:) Azaz most csak arról beszéljünk, hogy lefogyjak újra.

Mennyi súlyveszteség várható 2 hónap, 4 hónap, fél év alatt?

(amit felvázoltam csak egy apró példa, nem feltétlen minden nap)

Még mindig pajzsmirigy beteg vagyok, de szedem a gyógyszert(propycil) gyógyulok.



2012. aug. 31. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefogyhatnal de logna a borod a gyors fogyas miatt.Vagy az sincs kizarva hogy nem birna a szervezeted hogy ilyen keveset egyel es korhazba kerulsz.Ha le is fogynal azutan elkezdenel normalisan enni es a duplaja jonne vissza abbol amit lefogytal.Inkabb egeszseges etkezesekkel es sok sporttal probalj fogyni.
2012. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Az a kaja, amit írtál, egyáltalán nem jó, mert:


-hamar éhes leszel tőle (el sem telít)

-semmi tápláló nincs benne


A sok folyadék viszont nagyon jó ötlet, vagy cukrozatlan teát igyál, vagy ásványvizet, naponta minimum 3 litert.


Naponta 5x egyél, kisebb adagokat.


Ne egyél semmi cukrosat (bonbon, túró rudi stb, stb.), semmi nagyon olajosat vagy zsírosat (fasírt, hájas oldalas).


Reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyeret (1-2 szelet), sonkával, sajttal, paradicsommal, uzsonnára pár szem gyümölcs (szilva, barack, stb.), ebédre ami van otthon (lehetőleg ne tésztaétel legyen, se sült krumpli). Ha rizs+ránott hús van, akkor 1 szelet rántott hús (a panír sajna nem túl diétás), kevés rizzsel + mehet hozzá bőven savanyúság is, ha szereted. Ha rakott kelkáposzta van, abból viszont ehetsz nagyobb adagot :)


Uzsonnára kefir vagy natúr joghurt, vacsira 1-2 főtt tojás (vagy rántotta minimális zsiradékkal készítve, kenyér nélkül!!) vagy sovány túró vagy kaukázusi kefir vagy sovány főtt hús (kacsanyak, csirkecomb alsó vagy felső) mellé zöldséggel.


Saláták (cukor, tejföl nélkül), zöldségek mehetnek minden mennyiségben! Főtt sovány húst is nyugodtan ehetsz, a bőrét inkább ne edd meg.


Sétálj sokat, menj mindenhova gyalog, ahová csak tudsz.


Időnként ehetsz pár szem diót, mogyorót meg egyéb magvakat is (tényleg csak pár szemet), sőt, még a banán is megengedett (heti 2x mondjuk naponta egyet délelőtt simán megehetsz).


Ez azért jó, mert fogyni fogsz, de ugyanakkor meg is tudod majd tartani a súlyodat (nincs jojo effektus) és a szervezetedet is ellátod minden szükséges tápanyaggal. (Tapasztalat.) :)

2012. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
100%
1-et értek az előttem szólókkal. Az elején fogyhatsz gyorsabban, de aztán heti 1 kg-nál többet nem szabad. Az étrended egy anorexiásnak is kevés és rossz, így nem fogyni, hanem elfogyni lehet. A gombakrémleves gondolom zacskós. Ezeket jobb elkerülni. Kell enni fehérjét, minél többet. Szerintem reggelire két szelet kenyér sok (nekem 1 is sok lenne), inkább egy kenyeret pakolj meg jól fehérjével. Kell a rost és a vitamin. Ezeket zöldségben és gyümölcsben találod.
2012. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

(Amúgy a kenyér valószínű toast kenyér, ami kicsi és vékony:))

2012. aug. 31. 22:23
 5/5 poiu ***** válasza:
Akkor OK.
2012. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!