Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizással szépen le lehet...

Kondizással szépen le lehet fogyni? (lányok)

Figyelt kérdés
hülyén tettem fel a kérdést :D apumnak van ilyen fitness-helysége a házban ahol mindenféle kondigépek vannak. szeretnék rajtuk "gyúrni" de láttam lányokat akik csak erősödtek és nem fogytak :S 170 cm vagyok 76 kg voltam és diétával és helyes étkezéssel 25 nap alatt lefogytam 69 kg-ra (azelőtt nagyon sokat ettem, ezért volt gyors a fogyás) Még mindig fogyok, csak keveset sportolok :S heti 1x úszok és 1x futok. Kondizni lenne csak időm mivel ez otthon van, de félek hogy vastagabb leszek tőle .... irjatok lécci :) remélem érthetően irtam mindent :D
2011. máj. 30. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy jobban csak ilyen súlyemelős gépeink vannak, ilyen hogy pl futópad vagy bicikli nincs.
2011. máj. 30. 16:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Faszák a súlyemelős gépek. Arra gondolsz itt most, hogy kellene egy löketet adni a fogyásnak? Hát nem akarok hülyeséget mondani, de lehet, hogy még erre is jó lenne a súlyzós edzés.


2- Nehogy izmos legyek: Nyugi, a nőkben a tesztoszteron szint alacsony, úgyhogy aki nem akar izmos lenni nem is lesz az. Női megnevezéssel: formásodni fogsz valamennyit. :D

2011. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami még fontos: Egy izomcsoportot se hagyj ki, mindent eddz.


[link]


Innen leshetsz edzésterveket. Vannak direkt nők részére is, bár szerintem egyik másik még a nőknek is kevés...

2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen formásodni szeretnék, meg nem attól félek hogy olyan leszek mint arnold schwarzenegger :D csak ismerek lányokat akiknek tök vastagok lettek a lábaik mivel izmosodtak, de a zsir meg nem ment le róluk :O ezt akarnám elkerülni :/ a fogyáshoz nemkell löket, mert fogyok mióta étrendemen változtattam, csak nem szeretnék ilyen hogyismondjam "plöttyedt" lenni miután lefogyok :DDDDDDDDD
2011. máj. 30. 16:39
 5/8 A kérdező kommentje:
jaés köszi a választ:)
2011. máj. 30. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor jó úton haladsz. Persze, csak magában a súlyzós edzés nem éget zsírt, ezért lett vastagabb a combjuk, és a zsír maradt.
2011. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

súlyzóval fogyni??xDxDxD

omg mindig megtudok lepodni az emberi hulyesegen.:D

nehogy kimenj a szabadba futni par kort mert meg a vegen belelegzel egy kis frisslevegot..;)

2011. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"mg mindig megtudok lepodni az emberi hulyesegen.:D"

nos, ugyanezt gondoltam énis miután elolvastam a kommentedet :) nemtudom, elolvastad-e a leírást, de ottvolt, hogy az étkezési szokásaimat megváltoztattam és azóta folyamatosan fogyok+odafigyelek mit eszek :) ergo (mert ugye a gyengébbék kedvéért,mint jelen esetben TE vagy lekell irni) a kondizással formázni akarom a testem, nem lefogyni konkrétan:) Písz. És mellesleg heti 1x úszom és futok, eztis leirtam fent, többször nincs időm ugyanis nehéz suliba járok. de az OTTHONI konditermunket beletudom szoritani hetente 1x-2x :) HA LEGKÖZELEBB BUTASÁGOT IRSZ ÉS NEMOLVASOD EL A LEIRÁST NE IRJ VÁLASZT TE TAHÓ.

2011. jún. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!