Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a fogyukur...

Mit gondoltok errol a fogyukuras modszerrol? Hatasos lehet?

Figyelt kérdés
[link] legyszives mellozetek ezeket a dolgokat h kamu,meg inkabb sportoljak,dietazzak. En pontosan azt tervezem ha elkezdenem szedni,akkor persze melle sportolnek,dietaznek ... csak kivancsi vagyok h tenyleg jo-e ? Nem tudom..igazabol elegge allergias vagyok(nem a gyumolcsokre amik benne vannak) hanem pollenek stb es attol felek h ne hogy valami galibat okozzon . Mert mar igy is nagyon szenvedek az allergiatol. Valaszaitokat elore is koszonom. :)

#raspberryvital
2012. aug. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy kamu, de a legtöbb ilyen dolog az. Legyen meg a megfelelő étkezés, mozgás és pluszba én vitamint és zsírégetőt ajánlanék.


Vitamin: [link]


Zsírégető: [link]


De ezek csak példák, nézz körül máshol is, kérdezz meg másokat is!

2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsofka24 válasza:
Én megvettem a raspberry-t de edzés mellé használom,kiegészítésként nekem bevált.ha a pollenekre vagy allergiás,akkor ettől nem hiszem h bajod lesz.
2012. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bár én a Raspberry Ketone Forte-t szedem, abban van virágpor. Valahol azt olvastam, hogy a r. vital-on még magyar szöveg sincs, nemhogy összetevők..


Két hete szedem, eddig 3 kg plussz, és állandóan éhes vagyok. Évek óta nem vacsorázom, kevés húst eszem, nem nassolok... és eddig nem voltam éhes esténként.


Nem is tudom mit gondoltam, amikor megrendeltem. Mondanám, hogy részeg voltam, de sajnos nem. Legalább ennyi mentségem lenne.

2012. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!