Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki,...

Van köztetek olyan aki, szedte ezt a "csodaszert"? Használ?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 11:38
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 28. 11:38
 2/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Nem léteznek csodaszerek. Ha léteznének, nem lennének túlsúlyos emberek.


Életmódváltás, megválogatott étrend és rendszeres mozgás, ez a csodatrükk.

2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, de konkrét kérdést tettem föl, arra várok választ
2012. aug. 28. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, még nem szedtem, mostmár nem hiszek ilyen csodaszerekben, mert eddig még mindegyikben csalódtam, csak a rengeteg lóvét szedték ki a zsebemből.
2012. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia!én nem szedtem,de ilyen netről rendelt dolgokat SOHA ne szedj.mert nem használnak.átverés.és rengeteg ilyen van a neten :/ meg sajnos már a tv újság hátulján is...és nagyon egészségtelenek,nem is veszélytelenek..inkább diétázz,sportolj,és mondjuk ha valamit mindenképp akarsz szedni segítségként,akkor Biotech-ben ,de inkább a Scitec-ben vegyél L-Karnitint,vagy termogén zsírégetőt.(adipokill,vagy brutal blade).Ha szív és vérnyomásproblámáid vannak,akkor csak L-Karnitint!!!!!!!De ha nem diétázol és nem sportolsz,akkor semmit nem érnek.Egyébként pl koplalás eszedbe se jusson,mert löttyedt leszel tőle nagyon.Futás hasznos,én is azzal fogytam,de ha sok a súlyfelesleg akkor inkább ússz,hogy az ízületeid ne menjenek tönkre.Menj el egy dietetikushoz,aki majd mindent elmond a kajálással kapcsolatban,étrendet csinál neked.nem gáz elmenni,én is elmentem,pedig rajtam csak 5 kg volt.Valamint ne stresszelj,mert az nem tesz jót a testsúlyodnak,se semminek.Ha fiú vagy,menj kondizni,de eszedbe ne jusson hormonokat,szteroidokat alkalmazni!Egy jól felépített diéta+edzés kell,mellé ugyanúgy mehet L-Karnitin+fehérjeturmix (ha lány vagy,végülis akkor is ehetsz fehérjét,csak tartsd be mindenképp a napi ajánlott adagot.Mert végülis lányoknak is kell a fehérje,de fiúknak,akik izmot építenek legfőképp,nekik elengedhetetlen.És tojásból meg elég nehéz pótolni a napi fehérjét.)Remélem tudtam segíteni,írj ha kérdésed van,és KÉRLEK,ne szedd ezeket a netről rendelt,bizonytalan eredetű dolgokat.gyönyörűen megmagyarázzák,h hogyan hat a fogyásra,de tönkreteszed vele magadat..ismerősöm tönkretette magát teljesen az ilyen netről rendelt sz arokkal!!!! :((( és legfőképp arra törekedj,hogy egészséges légy,a fogyás "mellékhatásként" fog jelentkezni. itt olvasgass és rakd össze a fogyásod menetét: body.builder.hu A legjobb ilyen oldal.
2012. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy. Távol áll tőlem az effajta dolog. MOzgással eddig 22 kg-t sikerült leadnom, és én sem hiszek ezekben a hülyeségekben! Csak kíváncsi vagyok rá, ki az akinek van annyi vér az erében, hogy ezt beszedi???
2012. aug. 28. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, hát akkor ezzel kezdjed, mert teljesen olyan, mintha te akarnád szedni. Úgy meg nem csoda, ha mindenki kioszt.


Ez az oldal nevetséges, élen az összegyűjtött "sikertörténetekkel". Arra a csodás növényre meg már pár hete rákerestem egyszer, mikor az első ilyen kérdések elkezdtek szállingózni, de a reklámos oldalakon kívül semmit nem adott ki. Akkor ez most akár, nem is tudom, csipkebogyó is lehet, csak adtak neki új nevet, mert így drágábban lehet eladni.

2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már nemcsak a net van tele ilyen hirdetésekkel, de sajnos már a gyógynövény-szaküzletek polcai is tele vannak a különböző "hatásos szerek"-kel, kinek-kinek pénztárcájához viszonyítva dumálják rá az eladók mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül. Nekik ugyanis minden eladó, és mivel "szakember" ajálja, az emberek nemcsak elhiszik, hanem megveszik és beszedik.

Aztán eltelnek hónapok, talán egy év is, addig dobálja ki rá a pénzét, mire rájön, hogy ez is csak átverés volt.

2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!