Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Van köztetek olyan,...

Lányok! Van köztetek olyan, aki nem éppen ideális testsúlyú, de van barátja? És ha igen hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Mert én is duci vagyok és félek hogy így sose lesz pasim :(
2012. jún. 3. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csaj vagyok, de nekem volt már dolgom több duci lánnyal is. A titkuk az volt, hogy elég bevállalósak voltak.
2012. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
BMI szerint nem vagyok ideális testúlyú, de lassan férjem van :D
2012. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
160 centi 48 voltam, mikor megismert. 66 kiló voltam mikor összejöttünk. Volt amikor felmentem 82re is. Most 70 vagyok, a párom töretlenül, szüntelenül és ugyanúgy imád.
2012. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

"duci vagyok és félek hogy így sose lesz pasim"


Ha ez a problémád, miért nem próbálsz lefogyni?

2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és így sincs barátom, szóval nem feltétlen köthető testsúlyhoz ez
2012. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is vékony vagyok és nincs barátom (nem is volt). Viszont sok ducibb ismerősömnek meg van. Azért ha egy picit fogysz, az csak segíteni fog, szerintem.
2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

163 cm 74 kg voltam, mikor összejöttünk, azóta voltam 65-83 között mindenhol, meg 90 is, mondjuk annyival szültem, úgyhogy azért írtam külön. Most 65 vagyok.

A lényeg, hogy sose voltam egy ideális alkat, de 14 éves korom óta szinte mindig volt barátom.

23,5N

2012. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csokissüti002976 ***** válasza:
77 kg voltam, mikor összejöttünk. (174 cm-hez). 2,5 éve együtt vagyunk, az utóbbi néhány hónapban kezdtem csak fogyni.
2012. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kb 70-74 kilo körül voltam,amikor megismerkedtünk,172cm-hez. Egyszerűen egy baráti társaságba kerültünk,sokat dumáltunk,és megszerettük egymást. Azóta eltelt 4,5 év,most kb 68 kilo lehetek.De mindig mondja,őt nem nagyon érdekli,hogy több vagy kevesebb vagyok-e.

Ne félj,nem ezen múlik a dolog. Csak az egyéb tulajdonságaidon.

Sok ismerősöm volt,aki jóval ducibb volt nálam,és odavoltak értük a pasik.És mindig volt barátjuk. Ha szakítottak,rövid időn belül másik. Szóval ne csüggedj.

Ha pedig félsz,hogy mégse sikerül,akkor nincs más hátra,fogyni kell:-)

Az se mindegy,hogy te mire mondod,hogy duci vagy.

2012. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellett lepontozni. Nem mondtam egy szóval sem, hogy a kérdezőnek ducin nem lesz barátja, sem azt, hogy a duci lányoknak nincs barátjuk (sőt, több duci ismerősöm van, akinek világ életében volt/van/lesz barátja), de a kérdező már a kérdésben válaszolt magának.


Tehát akkor átfogalmazva: Kérdező, nem azért nincs barátod, mert duci vagy, hanem mert nincs önbizalmad emiatt. Azoknak a duci lányoknak, akiket ismerek, egyetlen titkuk van: teljesen elfogadták magukat így. Aki pedig ducin nem tudta elfogadni magát, az lefogyott. Sajnos más út nincs.

2012. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!