Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj fogynom! Ezzel így...

Muszáj fogynom! Ezzel így menni fog?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most jön a lehurrogás, de muszáj fogynom. Nem érzem jól magam a bőrömben és nem részletezném tovább, hogy még miért szeretnék fogyni. 170cm és 60kg vagyok. Legalább 52kg-ra szeretnék lefogyni. Most csak egy hétig arra gondoltam, hogy joghurtot fogok enni müzlivel reggelire, tízóraira egy bögre tejet iszom, ebédet azt rendesen eszek és ennyi, ha nagyon éhes vagyok, akkor iszok még tejet, de ennyi. Ezzel egy hét alatt mennyit tudok leadni? Mellette napi 1óra kardio edzést csinálok. Utána (mikor már a sulim elkezdődik) koleszos leszek, szóval attól várok kicsi fogyást. Igaz, kapunk napi 3x étkezést, de egészséges ételeket és nem eszem meg mindig az összeset. Akkor heti 3-4x kosárlabdázni fogok és 3-4x futni. Mennyi idő alatt tudom ezt az álomsúlyt megvalósítani? Én úgy októberre gondoltam, esetleg novemberre. Centikben mennyire lesz mérhető a változás?

Most: mell-91cm, derék-74cm, csípő-97cm, comb-54cm

Szeretném: mell-89cm, derék-60cm, csípő-89cm, comb-48cm

Köszi a válaszokat! :) /Bármi kemény módszerek jöhetnek még!/


2012. aug. 25. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem az étrended nem jó, nem változatos. Nem élhetsz egy héten csak tejen joghurton meg müzlin. Szóval szerintem azon változtass. És hiába nem eszel déltől, attól még nem fogsz lefogyni... na megéheztél egyél gyümölcssalit, vagy zöldséget vagy olyat amibe nincs sok kalória, de ne sanyargasd magad, mert a koplalással nem lehet fogyni.


Szerintem inkább novemberre várd a változást. De attól is függ hogy milyen gyors az anyagcseréd.

2012. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy jön a hurrogás, de muszáj fogynom" Ezt, hogy gondoltad?

8Kg- a legjobb esetben is 8 hét alatt leadni, vagyis 2 hónap, október vége.

De ha ezt a hetet komolyan gondoltad így, nevetve lemegy rólad az a 8Kg, sőt szerintem 10-nél több is. De ezt főleg csak a mérlegen fogod észre venni, a tükörben nem. Ami így lemegy az az izom és azon felül, hogy gyengébb leszel, az anyagcseréd pokolian lelassul, ami tudjuk mihez vezet, plusz a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsol. Szóval soványabb leszel, de a testzsír százalékod bizonyára még több is. Naponta legalább 5-6-szor kell enni. Az étel mennyisége és a benne lévő tápanyag között nincs összefüggés. Nem azért hízol el, mert sokat eszel, hanem, mert olyat eszel ami hizlal és esetleg abból sokat, plusz nem mozogsz eleget, ezzel ellentétben van amiből bármikor, bármennyit megehetsz, mert nem hizlal. Például a müzli elég szépen tud hizlalni és az ízesített joghurt is ha nem naturra gondoltál. De reggelire elmegy, délelőtt, mindent lehet enni, mondjuk úgy egy kis erős túlzással.

Tízóraira tej? Kár felbontani. Evés hol marad? És mit értesz az ebédnél rendes evészet alatt? Végig koplalsz félnapot, na ezért van az amit a legelején leírtam. Csak akkor eszel ha nagyon éhes vagy? Ha már éhes vagy az már baj.

Tudod mi az a kardio? Szerintem nem. Kardio+diéta izom veszteség, ami tudjuk mihez vezet. Ez az állóképességet növeli és nem éget zsírt. Vagy éppen csak a fogalmakat kevered. AEROB

Ha normálisan lefogysz, ami alatt zsírt értünk, elég szépen lesz mérhető centikben is és inkább arra hivatkozzál, mert a sok sport mellet valamennyi izom rád mehet, aminek nagyon kevés a térfogata, de jó nehéz, szóval ne ess kétségbe, ha például 53Kg leszel.

És véletlenül sem hurrogtalak le, dehogy annak vedd, csak közöltem a tényeket. Kérdés?

2012. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak 2 centit mellből, miközben a derekadból 14-et?


Optimista, nagyon optimista. :)


Plusz az arányaid is maradni fognak. Ne várd, hogy a csípőd majd egyenlő lesz a melleddel.

2012. aug. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen rossz étrend tervvel magad hátráltatod.

magaddal szúrsz ki.

ha lusta vagy elkészíteni a diétás ételeket pl csirkemell párolt zöldséggel,rántotta,akkor azt írd,ne a sok mellébeszélést.

2012. aug. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%

"Szia. Szerintem az étrended nem jó, nem változatos. Nem élhetsz egy héten csak tejen joghurton meg müzlin. Szóval szerintem azon változtass. És hiába nem eszel déltől, attól még nem fogsz lefogyni... na megéheztél egyél gyümölcssalit, vagy zöldséget vagy olyat amibe nincs sok kalória, de ne sanyargasd magad, mert a koplalással nem lehet fogyni.


Szerintem inkább novemberre várd a változást. De attól is függ hogy milyen gyors az anyagcseréd."


Hát a bátyám fél évig evettt csak rizst és csirkemellet és kibírta.Gyümölcsel csak egy baj van.Gyümölcscukor.Ha sokat eszel belőle olyan mintha a kristálycukrot ennéd.Nem minden zöldség jó.A sárgarépát nem ajánlják.De van egy tuti módszer (nem értem miért akarsz lefogyni ha így is ideális a súlyod). Bármennyit ehetsz egy nap koplalás nélkül.FEHÉRJE (pl.:csirkemell,pulykamell vagy hal.(A halból a legjobb a harcsa.))


Ui.:Tojás nem a legjobb.A sárga része tele van zsírral.ugyan úgy ahogy a máj is.



Uui.:Konditeremben van taposógép.Az is nagyon jó cardio.Abból napi 30 perc és akár 1 hónap alatt úgy 5 kiló lemehet.

2012. aug. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem foglak lehurrogni, de a kérdésedre a választ itt nem fogod megkapni.

Ugyanis annyira rossz a terved, hogy szerintem ezt még így senki ki nem próbálta, ezért nem tudjuk, hogy ezzel a módszerrel mennyit lehet fogyni!!!!

De ha végigcsinálod, majd írd meg nekünk!

És utána azt is, hogy milyen bajt, betegséget szedtél össze közben, és pár héttel később hány kg. jött vissza a jojó-effektus következtében!


Különben semmi gond a terveddel, sok sikert!

2012. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!