Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16évesen és 165cm-en hány...

Iansomerhalder kérdése:

16évesen és 165cm-en hány kilónak kéne lennem? Az 57 az jóó? Vagy kevesebb? mennyivel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 13:21
 1/5 Szoondiii ***** válasza:
13%

hogy nézel ki?

ha húst és zöldséget eszel, akkor kizárt, hogy sok zsír legyen rajtad.

2012. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, jó, még fejlődő szervezeted van, ne fogyózz! Egyébként a testsúly magasság arányod is megfelelő, ne akarj terápiás csaj lenni, akiknek kint van a lengőbordájuk.


Inkább tornázz és tartsd a súlyod, egyél sok fehérjét, kevés szénhidrátot. És minden rendben lesz. Zöldség gyümölcs is ajánlott! Meg a sok folyadék.

2012. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most 62 vagyok..xD leakarok fogyni 57re.:D szerintetek ha mindennap megcsinálok 100lábemelést és 100törzsemelést és elmegyek hetente 3x futni fél órát akkor mennyi idő alatt megy ez le?
2012. aug. 24. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
valahogy ezt a Szondit mindig lepontozzák, szerintem ez már mindenkinél természetes reflexnek felel meg, én mondjuk felpontoztam.
2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
?
2012. aug. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!