Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy iktassam be a gyümölcsöt...

Hogy iktassam be a gyümölcsöt az étrendembe és mikor?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy teljeskiőrlésű rozskenyeret reggelizek, úgy 2 szeletet, felvágottal, margarinnal.

Ebédre nem figyelek, de nem sokat eszem, és nem olajosat.

Ennyi lenne, de ma olvastam, hogy még muszáj lenne enni valamit másnap reggelig, az a kérdés, hogy 2-3-4 óra fele szabad még gyümölcsöt enni uzsonnára? Vagy mit javasoltok?

Eddig soha nem ettem ebéd után, most se szeretnék, de szeretném fenntartani a súlyomat, és azt olvastam, hogy a szervezet a kevés kaja ELLENÉRE elraktározza a tápanyagot, ha nem kap reggelig semmit. Azt is olvastam, hogy gyümölcs inkább délelőtt javasolt, mert bár az abban található cukor nem olyan káros, mégsem ajánlott délután.


Mivel eddig nem uzsonnáztam, nem érdekelt, hogy mit ebédelek. Eddig nem híztam. Ha most megeszek egy kis gyümölcsöt minden délután, az segít, vagy ront? És akkor is kell, ha nem vagyok éhes?


Ja és este egy fél óra futás mindig van.

Nagyon köszönöm a segítséget!


2012. aug. 20. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom ezt az egészet,már ne is haragudj. Vannak kalkulátorok a neten,ahol ki tudod számolni,hogy a jelenlegi súlyodhoz mennyi kalóriát kell enned,hogy lefogyj.Ha mondjuk 1500 és ebben benne van a gyümölcs is,szerinted hízol majd? NEM! Ez is egy baromság,hogy mikor mennyit raktároz ez a tested meg mikor mennyi gyümölcs AJÁNLOTT,könyörgöm,a gyümölcs egészséges és nem leszel tőle 600 kiló!Gondolkodj már logikusan: egy alma egy szelet csokival összevetve,melyikben van több cukor? Ugyanígy a banánnal, 100 kalória,szerinted ez mennyire fog hizlalni,semennyire kb,mert a sétával lemozgod. Gondolkodjatok már logikusan...
2012. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jol ertem, hogy reggelizel, ebedelsz es ennyi???

Mert ha igen, akkor nagyon sulyos hibakat kovetsz el es talan a fiatalsagodnak koszonheted, hogy meg nem tapasztaltal negativ dolgokat (faradekonysag, hizas, puha test, eletkedv hianya stb.)


Tessek rendszeresen taplalkozni! Olvass etkezesrol/test mukodeserol szolo konyveket!

2012. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!